Клімадинон та Клімадинон Уно

Фармакологічна група: Акушерство та гінекологія

Класифікація: G02CX

Міжнародна назва: Klimadynon

Діюча речовина: Сухого екстракту кореневища циміцифуги

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Клімакс – це той етап життя, який в певному віці починається у кожної жінки. Він характеризується завершенням репродуктивного етапу та одночасно початком абсолютно нового етапу для жінки. Його називають етапом елегантної зрілості. Потрібно сказати, що клімакс не змінює життя в будь-яку сторону, він просто робить його іншим. Головний клімактеричний симптом – це припинення менструації, що характеризується менопаузою, яка тягне за собою й інші стани в жіночому організмі. Для того щоб отримувати гормони, які припинился вироблятися в період клімаксу, жінці, як правило, необхідно приймати спеціальні лікарські засоби. Одним з таких препаратів є Клімадинон та Клімадинон Уно, про який й піде мова далі в статті.

Інструкція по застосуванню Клімадинону та Клімадинону Уно

Опис та склад препарату. Klimadynon – це відомі ліки, які входить в групу протиклімактеричних засобів рослинної природи. Тобто, це група естрогенів, гестагенів, їх гомологів та антагоністів. Препарат має стійку протиклімактеричну дію, що характеризується також естрогеноподібним.

Головна речовина у складі препарату – це нативний сухий екстракт кореневищ циміцифуги гроновидної. Таблетки мають такі допоміжні компоненти в складі, як целюлоза, крохмаль, гіпромелоза та ін. Але також протиклімактеричний Klimadynon випускається й в краплях, де присутні такі допоміжні компоненти:

 • сахарин натрію дигідрат;
 • масло перцевої м’яти (peppermint oleumy);
 • 38% спирт етиловий;
 • Вода.

Циміцифуговий екстракт – це природний засіб, вже давно застосовується для терапії передклімактеричних та клімактеричних порушень, надає хороший вплив безпосередньо на нейро-вегетативну систему. Якщо говорити більш детально та докладно, то дана природна речовина впливає на психоемоційні порушення по зниженню тенденції, що особливо важливо в період клімаксу. Застосування антиклімактеричного Klimadynon здатне не тільки знизити, але й зовсім усунути симптоми передклімактеричного та клімактеричного періодів. Річ йде й про такі неприємні супутні явища, як занадто рясне потовиділення та припливи.

Велику інформацію про препарат вам допоможе отримати анотація до нього, або офіційна інструкція до застосування. Вона вкладається зазвичай в упаковку з медзасобом.

Від чого призначають? Циміцифуговий Klimadynon призначається у винятковому порядку фахівцем, який оцінить здоров’я пацієнтки з точки зору зданих нею аналізів та свого професіоналізму.

Як можна було зрозуміти з вищевикладеного, Klimadynon застосовується у жінок при клімаксі, що коливається у віковому діапазоні 45-55 років. Зокрема, антиклімактеричний препарат усуває різні нейровегетативні розлади (neurovegetative perturbationres), які супроводжують пременопаузу (Premenopausal), менопаузу (menopausie) та постменопаузу (postmenopause). Це стосується понад-підвищеного потовиділення (sudor auctuns), проблем зі сном (somneo problemers), підвищеній нервовій збудливості (iracundyas), апатії (reputantis hebetem), різких перепадів настрою (mooid oscillationes) протягом короткого часу.

Жінки все частіше цікавляться – чи можна приймати Клімадинон при інших гінекологічних проблемах? Klimadynon прописується при міомі (hysteromyoma), ендометріозі (endometriosis) та інших гінекологічних хворобах. Але без консультації лікаря вдаватися до даного засобу не варто. Врахуйте, що в деяких випадках міома матки при клімаксі має властивість зникати шляхом розсмоктування або всихання.

Інструкція по застосуванню. Як правило, протиклімактеричний Klimadynon призначають всередину в такій дозі, як 30 крапель або 1 таблетка 2 рази на добу. При цьому кожен раз прийом ліків повинен відбуватися в один й той же час вранці та ввечері. Для регулярності та уникнення відсутності прийомів через забудькуватість краще навести будильник. Таблетку просто за стандартною схемою приймають з водою, а краплі можна пити нерозведеними або розбавляти з цукром. Пам’ятайте, що терапевтичний ефект настає не відразу, а лише через 2 тижні після початку терапії.

Як довго потрібно приймати циміцифуговий Клімадинон? Як правило, даний натуральний лікарський препарат приймається 3-6 місяців – більш детальний курс визначається індивідуально. По закінченню 6 місяців варто зупинити прийом засобу та звернутися до фахівця для додаткової консультації.

Протипоказання. Циміцифуговий Клімадинон дозволений до застосування тільки тим пацієнтам, яким він дійсно потрібен за показаннями. Крім того, у нього є ще й протипоказання, які позначають, що прийом в такому випадку строго заборонений. Йдеться про такі стани:

 • Пухлини, що залежать від рівня гормону естрогену в організмі або естроген-залежні пухлини (estrogeyn-dependens similitudinesm anorusm);
 • Підвищена чутливість (hypersensitiviti ad) по відношенню до головних або допоміжних компонентів таблеток, крапель.

Побічні ефекти. Вони виникають лише у виняткових випадках й тоді, коли була прийнята занадто висока доза Клімадинону. Такі ефекти проявляються у вигляді не інтенсивного та короткочасного болю в шлунку, а також дискомфорті в ньому. Ще рідше були випадки, що є воістину одиничними, коли було присутнє токсичне ураження печінки через інтенсивний вплив екстракту циміцифуги на даний орган. Тому вкрай важливо під час лікування строго дотримуватися прописаної спец-лікарем дози.

Яка ціна Клімадинону сьогодні?

Перед покупкою циміцифугового препарату обов’язково попередньо цікавтеся його вартістю  та в різних аптеках локально, оскільки це допоможе не переплатити. Річ у тому, що це досить-таки недешевий препарат (Україна). Тому перед придбанням декількох упаковок Клімадинона для свого курсу лікування обов’язково пройдіться по аптекам, оскільки курс лікування засобу немаленький. Купити цей засіб у вас вийде, швидше за все, тільки за допомогою рецепта, проте, бувають й винятки в місті Одеса або іншому.

Підбір аналога Клімадинона

Якщо вказаний естрогенний препарат для вас не під’ємний з фінансової сторони, то ви можете попросити свого лікаря підібрати вам більш дешевий замінник. Але ви завжди маєте право ознайомитися зі списком запропонованих засобів попередньо. При необхідності Клімадинон можна замінити на:

 • Simidona (Сімідoна);
 • Abuphen (Аб’юфен);
 • Bioselac (Біоселaк);
 • Vagilac (Вагілaк);
 • Ginekofit (Гінекoфіт);
 • Ginolact (Гінолакт);
 • Gipozol (Гіпозоль);
 • Iv Ker (Ів Кeр);
 • Klimactoplan (Клімактоплан);
 • Mirosiban (Міросібан);
 • Tractocile (Трактоцил);
 • Prefemine (Префемін);
 • Sagenit (Сагеней);
 • Soyphem (Сoйфем);
 • Solcovagin (Солковагін);
 • Tasaloc (Тасалок);
 • Femhill (Фемхілл);
 • Evica (Евіка);
 • Ecofemin (Екофемін).

Увага!

Використання Клімадинон та Клімадинон Уно без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.