Комплевіт

Фармакологічна група: Вітаміни та антиоксиданти, Вітамінно-мінеральні комплекси, Кальцій Д3 (D3)

Класифікація: A11AA04

Міжнародна назва: Complivit

Діюча речовина: Полівітаміни, Мультимінерал

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Часто трапляється так, що вітамінів, отриманих з продуктів харчування, недостатньо для підтримки нормального здоров’я людини. У таких випадках лікарі рекомендують приймати спеціальні лікарські засоби, які здатні відшкодувати відсутні організму елементи. Комплевіт – це ні що інше, як полівітамінний лікарський препарат, що містить в своєму складі необхідні організму вітаміни і мінерали. Незважаючи на його вітамінне походження, Комплевіт необхідно приймати правильно, щоб препарат не викликав небезпечні для здоров’я людини побічні реакції.

Інструкція по застосуванню комплівіта

Комплевіт в будь-якій формі, незалежно від того, для якої вікової групи він призначений, слід приймати або під час їжі, або після неї. У день можна приймати не більше 1-2 капсул протягом 20 днів. Деякі види препарат приймають протягом більш тривалого часу – 3-4 місяці. Для закріплення такого вітамінного лікування лікарі часто рекомендують своїм пацієнтам повторення курсу лікування по закінченню 2 місяців. Без консультації з лікарем цього робити не слід, так як може виникнути небажаний для організму гіпервітаміноз.

Комплевіт Сяйво

Якщо у людини не приваблива шкіра обличчя, ламкі нігті і сухе волосся – це явна ознака нестачі вітамінів в його організмі. Справа в тому, що внутрішній стан повністю відбивається на зовнішньому вигляді і якщо він став дещо безстороннім, то це означає, що у людини можуть бути серйозні проблеми зі здоров’ям. Відсутність будь-якого роду ознак хвороб означає одне – організму необхідні вітаміни.

Комплевіт Сяйво – це корисний для краси вітамінний комплекс, що містить в своєму складі також і екстракт зеленого чаю. Завдяки цьому компоненту стан шкіри, волосся і нігтів помітно поліпшується. Крім того, зелений чай бере активну участь безпосередньо в схудненні, що досягається завдяки необхідної нормалізації обміну речовин.

Крім екстракту зеленого чаю, в складі зазначеного вітамінного комплексу є 11 життєво важливих вітамінів і 8 мінералів, а також обов’язково ліпоєва кислота.

Вітаміни Комплевіт Мама

Як можна зрозуміти, виходячи з назви цього полівітамінного комплексу – він призначений безпосередньо для жінок на будь-якому терміні вагітності. Завдяки корисному складу препарату вагітна отримує всі вітаміни, які їй необхідні для здорового протікання цього тривалого періоду. Завдяки спеціальній комбінації вітамінів в зазначеному засобі відбувається профілактика дефектів розвитку безпосередньо нервової трубки у плода.

Відомо, що вітамін А здатний завдати шкоди організму, якщо його приймати в завищених дозах. Із застосуванням препарату Комплевіт Мама можна не боятися цього, так як в ньому міститься оптимальна доза цього вітаміну.

Крім вагітності, цей полівітамінний комплекс часто призначається жінкам на грудному вигодовуванні для заповнення необхідних речовин, які надходили плоду в період вагітності. Препарат, що випускається у формі таблеток, нерідко призначають і в профілактичних цілях.

Комплевіт Кальцій Д3

Зазначений полівітамінний препарат необхідний тим людям, які мають проблеми з кальцієм в організмі. Його переваги важко переоцінити:

 • Препарат сприяє регуляції таких елементів в організмі людини, як кальцій і фосфор.
 • Забезпечує кісткову тканину в організмі більшою щільністю за рахунок заповнення кальцію і обов’язково вітаміну Д3. При цьому розсмоктування кісткової тканини практично припиняється.
 • Бере активну участь безпосередньо в регуляції нервової провідності.
 • Завдяки вітаміну Д3 значно зростає відсоток всмоктуваності кальцію в кишечнику.

Компливит в цьому виді випускається безпосередньо в формі таблеток для розжовування. Так як кальцій сам по собі має не дуже приємні смакові властивості, таблетки мають апельсиновий смак.

Існує також Кальцій Д3, розроблений безпосередньо для дітей практично від народження. Випускається цей препарат в формі солодкуватої суспензії.

Представлений полівітамінний комплекс, як правило, призначають таким людям з можливим дефіцитом кальцію:

 • Вагітні та жінки;
 • Люди, які з певних причин мають в своєму раціоні мінімальну кількість молочних продуктів, багатих на кальцій;
 • Жінки, яким виповнилося понад 40 років – саме в цей період починається активне вимивання життєво необхідного кальцію безпосередньо з кісток;
 • Діти різного віку, а також в періоди найбільш інтенсивного росту і обов’язково розвитку.

При сильному недоліку кальцію в організмі кістки стають дуже крихкими і часто ламаються навіть при відсутності сильного механічного впливу.

Особливості комплевіта Антистрес

Представлений вітамінний комплекс спрямований на те, щоб заспокоїти організм і зробити цей стан стабільним. Перед тим як приймати цей вітамін слід поцікавитися його складом. За заспокійливий ефект відповідає так званий «комплекс спокою, що складається безпосередньо з магнію, натурального екстракту пустирника і вітамінів групи В.

Після проходження курсу лікування за допомогою комплевіта Антистрес пацієнт почувається значно краще – його сон стає більш міцним і спокійним. Крім того, його нервова система відрізняється значно меншою збудливістю, а також обов’язково зміцнюється пам’ять і уважність.

Комплевіт Селен

Це один з видів комплевіта, який є повноцінним полівітамінним комплексом з необхідними мінералами в складі. Завдяки відмінним властивостям, а також за рахунок наявності в його складі селену препарат показаний навіть тим людям, чий вік становить більше 50 років.

Справа в тому, що селен володіє такими унікальними властивостями, як:

 • Досить виражену антиоксидантну дію;
 • Захист організму від таких шкідливих елементів, як свинець, ртуть, кадмій і т. д .;
 • Зниження ризику появи в організмі захворювань серцево-судинної системи і хвороб онкологічного характеру.

Крім селену, в зазначеному вітамінний препарат є 3 мінералу і 10 важливих організму вітамінів. Лікарі настійно рекомендують приймати його як БАД до їжі, щоб отримувати всі необхідні елементи.

Комплевіт Офтальмо

Цей полівітамінний препарат призначений для підтримки і поліпшення зору, особливо, коли воно знижується під вечір на увазі робочої діяльності. Завдяки комплівіта зір людини починає витримувати досить великі навантаження.

Для того щоб зір залишалося стабільним в день необхідно приймати лише одну таблетку, що містить в своєму складі всі необхідні органам зору мікронутрієнти. Йдеться безпосередньо про 9 вітамінах, 3 мінералах, каротиноїдів, лютеїн і зеаксантин.

Офтальмо застосовують в таких випадках:

 • Зоровестомлення, що виявляється втомою і болем очей, з яким пацієнт стикається під час роботи за комп’ютером, читанні і під час носіння контактних лінз;
 • Профілактичні заходи, спрямовані на заповнення тих важливих для зору вітамінів і мінералів, які в дефіциті.

Існує також Комплевіт Офтальмо для дітей – цей препарат є добавкою до їжі. Призначений для дітей від 3 років. Завдяки вітамінами та мінералами, що містяться в препараті, у дітей з малих років формується здоровий зоровий апарат. Його нерідко застосовують в профілактичних цілях.

Комплевіт для жінок 45 плюс

Для жінок, яким вже виповнилося понад 45 років, призначений саме цей варіант комплевіта. Завдяки складу цього вітамінного препарату кожна жінка навіть в немолодому віці може відчувати себе чудово. Вітаміни та інші компоненти, що містяться в цьому засобі, дуже корисні для загального самопочуття, для кісток, для волосся і обов’язково для нормальної маси тіла. Крім того, з прийомом вітамінів Комплевіт у жінок після 45 років нормалізується баланс гормонів, що особливо важливо.

Вітаміни цього виду показані для проведення профілактичних заходів проти гіповітамінозу. Зокрема, вони необхідні жінкам, які перебувають безпосередньо під періоді гормональної перебудови вікового характеру, що іменується, як менопауза.

Для отримання всіх необхідних вітамінів і мінералів дорослій жінці слід приймати в день всього одну таблетку, яку слід прийняти безпосередньо після їжі. Залежно від того, в якому стані знаходиться організм пацієнтки, коригується і доза препарату. Тобто, при необхідності в день можна приймати не 1, а 2 таблетки.

Комплевіт Актив для дітей

У складі зазначеного вітамінного комплексу містяться абсолютно всі вітаміни, які тільки необхідні дитині шкільного віку. Серед них – йод і залізо, необхідні безпосередньо для нормального розумового розвитку дитини. Компливит для дітей, що містить в своєму складі 12 вітамінів і 10 мінералів, має такі показання до застосування:

 • Профілактика, а також лікування гіповітамінозів і нестачі необхідних мінералів у школярів від 7 до 12 років;
 • Підвищення опірності дитячого організму у випадках, коли він піддається занадто високим розумовим і фізичним навантаженням;
 • Насичення організму дитини необхідними вітамінами в випадках, коли він отримує неповноцінне харчування або знаходиться в регіоні з несприятливою для підтримки нормального здоров’я екологією;
 • Профілактика гіповітамінозу у дорослих.

Склад комплевіта

У складі всіх видів препарату є ті вітаміни і мінерали, які є затребуваними для конкретної вікової групи. У них обов’язково містяться вітаміни групи В, кальцій, магній, Д3, йод, залізо та інші речовини.

Крім вітамінів і мінералів, в складі комплевіта у вигляді таблеток обов’язково є така речовина, як лактоза. Це потрібно в обов’язковому порядку враховувати тим пацієнтам, які страждають спадковою непереносимістю галактози. Крім того, таблетки можуть становити небезпеку і тим людям, які хворіють на синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю лактази спадкового характеру.

З тієї причини, що вказаний полівітамінний препарат має деякі протипоказання до застосування перед його прийомом слід детально вивчити інструкцію.

Ціни різних видів комплевіта

В цілому, вартість комплівіта можна назвати середньої. Конкретна ціна різних видів препарату залежить від точного призначення і обов’язково вікової групи, для якої призначений той чи інший полівітамінний комплекс. Не менш важливою деталлю в формуванні вартості комплівіта є і склад, а також кількість таблеток в упаковці.

Для того щоб дізнатися скільки коштує Комплевіт, необхідно звернутися в аптеку.

Слід зазначити, що ціну будь-якого препарату можна дізнатися і онлайн за допомогою Інтернету, для чого не потрібно навіть залишати будинок.


Увага!

Використання Комплевіт без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.