Ламізил

Фармакологічна група: Протигрибкові препарати

Класифікація: D01AE15

Міжнародна назва: Lamisil

Діюча речовина: Тербінафін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Специфічні грибки потрапляють в організм людини різними способами, викликаючи мікози. Це грибкові захворювання, які в більшій мірі вражають нігтьові пластини та шкіру ступень. Лікування такого грибка має починатися з перших симптомів, які допомагають виявити проблему, інакше захворювання буде прогресувати. Адже грибки мають властивість розростатися та захоплювати все більші площі тіла людини. Причому, таке буває не тільки з причини ігнорування захворювання, а й неправильної його терапії шляхом самолікування. В ході якісної терапії мікозів лікарі частенько призначають своїм справним пацієнтам Ламізил та Ламізил Уно.

Інструкція по застосуванню Ламізилу

Показання. Lamizil та Lamizil-Uno – це ефективні засоби для лікування таких грибкових хвороб, як:

  • Грибки шкіри та нігтів (fungal cutis in laminas, et clavus);
  • Стригучий лишай (inpetiginem);
  • Оніхомікоз (onychomycosis);
  • Дерматофіти паху, стоп й тулуба (Tinea inguine abdominis pedibusque);
  • Кандидозні поразки – їх викликають грибки роду Кандіда (fungal vulvovaginales genus);
  • Різнобарвний лишай (pityriasis versicolor).

Для кожного захворювання суб’єктивно підбирається найбільш зручна форма випуску. Це залежить від розташування грибкових ознак та їх масштабності. В одному випадку досить застосовувати тільки місцеву форму ліків (наприклад, крем), в іншому ж потрібно системний вплив (таблетки).

Інструкція по застосуванню. Всі форми випуску препарату застосовуються по-різному та мають вікове обмеження – дитячий вік до 12 років. Перед використанням засобу, незалежно від форми, слід гранично добре ознайомитися з інструкцією із застосування.

Крем
Він наноситься на уражені грибком ділянки від 1 до 2 разів на добу – основну роль в частоті нанесення препарату відіграє вид захворювання. Перед тим як обробити шкіру або ніготь кремом, слід подбати про його попереднє очищення від забруднень. Поверхня повинна бути не тільки чистою, а й обов’язково сухою.

Крем повинен наноситься тонким шаром, під час його нанесення слід робити легкі втираючі рухи. Інфекції при попрілостях бажано після нанесення крему покривати в один-два шари марлі. Лікування зазвичай становить від 1 до 2 тижнів.

Плівкоутворюючий розчин
Йдеться про Ламізил Уно, один тюбик якого призначений для однієї процедури обробки ступень ніг. Попередньо ноги повинні бути ретельно вимиті та висушені. Препарат відразу наносять на обидві ступні в однаковій кількості. Спочатку обробляють одну ступню, починаючи з міжпальцевої зони, а потім другу. Препарат наносять на поверхню стоп без втирання.

Після нанесення розчину слід почекати пару хвилин, щоб він висох та утворив плівку. Не можна мити ноги 24 години після нанесення розчину. Ця невловима легка плівочка ще протягом декількох днів буде залишатися на стопах, вбиваючи грибки.

Спрей
Засіб наноситься на попередньо вимиту та висушену уражену грибком шкіру в тій кількості, яка зможе досить її зволожити. Обробку шкіри спреєм варто здійснювати 1-2 рази в день протягом тижня. Точну частоту застосування вам підкаже досвідчений лікар-інфекціоніст.

Таблетки
Їх приймають всередину в дозі 250 мг (1 таблетка) на добу. Тривалість терапії залежить від ступеня ураження та конкретного виду захворювання. Вона може складати від 2 до 6 тижнів. При тривалому застосуванні таблеток слід дуже прискіпливо стежити за своїм організмом. Це допоможе виявити появу побічних ефектів, які можуть виникнути при тривалому застосуванні, в найкоротші терміни.

Опис Ламізилу у вигляді крему

Lamizil випускається відразу в декількох лікарських формах, однією з яких є крем. Його наносять місцево там, де шкіру або ніготь.

Склад. Гель складається з безлічі компонентів, головний з яких – це антигрибковий тербінафіну гідрохлорид. Крім нього, в кремі обов’язково присутній бензиловий спирт, вода прочищення, сорбітанстеарат, полісорбат-60, натрію гідроксид, ізипропілмирістан, цетилпальмітат, стеаріловий і цетиловий спирти.

Ще засіб називають мазь – воно має характерний такий лікарській формі колір, консистенцію та запах (ледве-вловимий). Кремообразний засіб проти специфічно-діючих мікозів застосовують і в дитячому лікуванні, однак, тільки після 12 років.

Крем призначений не тільки для лікування шкіри від грибків, а й для нігтів. Але це повинен порадити лікар після огляду.

Протигрибковий розчин Ламізил Уно

Ламізил Уно є спирто-місткий розчин, який необхідно наносити на убиту шкіру. Після висихання він утворює тоненьку плівку.

Склад. Як і у випадку з кремовим Ламізилом, тут роль активного компонента також виконує тербінафіну гідрохлорид. В якості додаткових компонентів, тобто, тих, які забезпечують ліки в результаті плівкообразними властивостями, виступають: сополімер акрилатного-октілакріламідного типу, среднецепевие тригліцериди, спирт 96%, а також гідроксіпропілен целлюлоза.

На відміну від попереднього варіанту препарату, Ламізил Уно наноситься виключно на стопу, яка була вражена грибком. Ця поразка вже давно називають «стопою атлета». Але якщо у пацієнта спостерігається хронічна гіперкератічная подошвенная дерматофітіях, то йому від застосування плівкоутворювального кошти слід відмовитися повністю.

Ламізил Уно не застосовується в дитячому віку до 15 років. Справа в тому, що дія препарату в педіатрії на практиці не вивчалося.

Ламізил у вигляді спрея

Lamizil у вигляді спрею є дуже зручним у використанні. Його пшикають на уражені грибком поверхні, попередньо очистивши її від забруднень.

Склад. У складі спрею є тербінафіну гідрохлорид, що виконує функцію головної речовини. Також спрей неможливий без таких складових, як спирт, ПГ, макрогол, ефір цетостеариловий. Спрей розпорошується з флакона під тиском, тому з ним можна працювати поблизу вогню, тим більше, що в його складі є спирт 96%.

Через присутність спирту в складі препарату також слід проявляти обережність під час його застосування тим особам, у кого на шкірі присутні будь-які пошкодження. В іншому випадку етанол може викликати подразнення шкіри.

Ламізил у вигляді таблеток

Ще одна форма випуску Ламізилу – це таблетки, які приймають внутрішньо. За рахунок системного впливу вони і пригнічують нашкірні мікози.

Склад. Кожна таблетка складається з 250 мг тербінафіну, а також ЦМК, крохмалю-натрію, магнію стеарат і ін.

Ліки у вигляді таблеток у деяких випадках навіть схвалюється при вагітності, однак, це стосується лише жінок, чий статок дуже критичний і вимагає негайного лікування. Разом з цим, спеціальні дослідження, що проводилися на тваринах, не показали ніякого негативного впливу препарату на фертильність і побічних ефектів під час застосування в ході вагітності.

Ціна Ламізилу сьогодні

Сучасна фармпромисловість розвинена дуже добре, так як пропонує своїм споживачам дієві ліки різних цінових категорій. Це дозволяє вибрати той препарат, який підійде за ціною в кожній конкретній грошовій ситуації. Щоб дізнатися, скільки коштує Ламізил і Ламізил Уно, необов’язково ходити по аптеках – досить просто мати доступ до інтернету. Важливо знати, що купити це антигрибковий засіб можна також за допомогою інтернет-мережі, скориставшись послугами online-аптек.

Якщо говорити конкретно про такий момент, як вартість даного препарату, то її можна назвати, скоріше, середньої. При необхідності можна вибрати менш дорогий його аналог.

Чи є у Ламізилу аналоги?

Ламізил через свою доступності не завжди є в аптеці, в цьому та полягає його недолік. Однак це не так страшно – можна підібрати дієвий протигрибковий замінник разом з лікарем. В ході такого нелегкого вибору зверніть увагу на наступні антигрибкові засоби:

  • Atifan (Атифан);
  • Lamiderm (Ламідерм);
  • Lamicon-Dermgel (Ламікон-Дермгель);
  • Lamifen (Ламіфен);
  • Mikozil-Stoma (Мікозил-Стома);
  • Mikonorm (Міконорм);
  • Mikofin (Мікофін);
  • Terbized (Тербізед);
  • Terbizil (Тербізіл);
  • Terbin (тербинов);
  • Terbinafin-FT (Тербінафін-ФТ);
  • Terbinorm (Тербінорм);
  • Terbonil (Тербоніл);
  • Fungotek (ФУНГОТЕК);
  • Fungoterbin (Фунготербін);
  • Amoderm-Neo (Амодерм-Нео);
  • Amorolak (Аморолак);
  • Locerile (Лоцерил);
  • Micolak (Міколак);
  • Exoderil (Екзодерил);
  • Verrufilm (Верруфілм).

Який аналог вибрати? Насамперед, варто звернути увагу на форму випуску ліків та вибрати таке ж, як і оригінал. Вище вказані протигрибкові препарати в різних лікарських формах – спрей, гель, мазь, крем. Але є і така форма випуску подібного роду ліків, як лікувальний лак для нігтів, який допомагає впоратися з грибком на нігтях. У такому вигляді випускається Locerile (Лоцерил), Micolak (Міколак), Exoderil (Екзодерил) та інші засоби, проте, їх ціна неприваблива через малу доступність.

 


Увага!

Використання Ламізил без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.