Левітра та Левітра дженерик

Фармакологічна група: Препарати (засіб) для потенції, Чоловіче здоров'я

Класифікація: G04BE09

Міжнародна назва: Levitra

Діюча речовина: Варденафіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Левітра – це препарат для боротьби з еректильною дисфункцією різної етіології, тобто органічної (викликаної різними захворюваннями – діабет, патологією судин, неврологічним розладом та ін.), психогенної (заподіяної психологічним розладом – страхом невдачі, страхом нового партнера, сексуальним комплексом та ін.) або змішаної. Виробляється німецькою компанією Bayer (Байєр).

Інструкція по застосуванню препарату Левітра

Як правильно приймати? Засіб надає симптоматичну дію, тобто, він тимчасово прибирає симптоми еректильної дисфункції – нездатності досягти ерекції або підтримувати її протягом часу, достатньої для задовільного статевого акту. Тому в застосуванні медикаменту слід дотримуватися таймінгу та мати на увазі що він надає бажану дію до 6 годин після прийому. Максимальна концентрація активного агента в крові (Cmax) досягається приблизно через дві години. При цьому ефект починається десь через півгодини. Таким чином, рекомендується пити таблетку за 30-40 хв до передбачуваного статевого контакту. Класичні дозування Левітри – 20 та 10 мг.

Побічні ефекти. Зазвичай ліки переноситься добре. Однак вони не позбавлені від можливих побічних ефектів, включаючи:

 • головний біль;
 • почервоніння обличчя;
 • «стандартні» розлади з боку шлунково-кишкового тракту (біль, диспепсія);
 • порушення зору;
 • приапізм (хвороблива, тривала та зникаюча ерекція протягом чотиригодинного періоду й більше) та ін.

Протипоказання. Препарат не можна пити:

 • неповнолітнім;
 • представницям прекрасної статі (Левітри для жінок поки немає);
 • людям, які перенесли серйозну серцево-судинну подію (інфаркт, інсульт тощо.). Протягом останніх шести місяців;
 • пацієнтам з дуже вираженими печінковими / нирковими патологіями;
 • чоловікам, які приймають нітрати: нітрогліцерин, ізосорбіду динітрат або ізосорбіду мононітрат.

Склад таблетки. Крім згаданого варденафілу (vardenafil) в препарат також включені кілька допоміжних інгредієнтів: стеарат магнію, мікрокристалічна целюлоза, безводний колоїдний діоксид кремнію, макроголь для плівкового покриття, гіпромелози та діоксид титану. Точну композицію лікарського засобу можна прочитати у вкладенній інструкції в упаковці.

Що таке дженерики Левітра?

Дженерик – це непатентована версія оригінального препарату. Суть в тому, що виробники брендових медикаментів патентують свої винаходи (фармацевтичні субстанції) на певний період часу, встановлений міжнародним законодавством. Однак, коли цей термін закінчується, будь-яка компанія, яка має ліцензію на виробництво певних видів фармацевтичної продукції, отримує право випускати копії – дженерики препарату. В даному випадку це копії на основі варденафілу. Дженерики аналогічні бренду за механізмом дії. Однак вони коштують значно дешевше, оскільки виробник (generic drugmaker) не витрачається на дорогу рекламу (ім’я бренду вже грає на його руку), дослідження (оскільки оригінальний препарат вже був досліджений уздовж та впоперек), а також на розробку формули (оскільки формула вже готова та випробувана).

Дженерикова версія може продаватися під інтернаціональною непатентованою назвою (в даному випадку – просто Варденафіл), а також під іншими назвами, наприклад: Аувітра (Auvitra), Мевітра (Mevitra) та Мвітра (Mvitra).

Механізм дії

Багато хто цікавиться – як діє медикамент? Levitra входить в сім’ю препаратів під назвою «інгібітори фосфодіестерази 5 типу» (PDE5 inhibitors). Вона пригнічує активність ФДЕ5 в кавернозних тілах статевого органу. Як це призводить до ерекції? Справа в тому, що ФДЕ5 блокує дію інших речовин, які сприяють розслабленню гладком’язових тканин кровоносних судин та надходженню потрібного обсягу крові в них. Інгібуючи ФДЕ5, варденафіл покращує каскад реакцій відповідальних за приведення органу «в бойове положення».

Препарат Левітра – ціна в аптеці та де купити

Скільки коштує Levitra? Вартість брендової версії даної помаранчевої таблетки, прямо скажемо, екстремально висока. Тільки люди з доходом істотно вище середнього та з високою купівельною спроможністю можуть дозволити собі бренд. Тому чоловіки з інтимними проблемами часто вибирають дженерикові версії, доступні в деяких аптеках Києва, Харкова, Одесі та інших містах.

Який можна вибрати аналог Левітри?

Найвідоміший аналог та вічний конкурент – Віагра на основі силденафілу. Багато пацієнтів вибирають саме її через впізнаваність бренду. В аптеках є аналоги-дженерики, наприклад, Адамакс (Adamax), Векта (Vekta), Алти-Мед (AltiMed), Віагра ВДТ (Viagra ODT), Viafil (Віафіл), Vigrande (Вігранде), Динаміко (Dynamico), Ерасмо ( Erasmo), Ергос (Ergos), Еро-Лайф (Ero-Life). Дуже гідним суперником є ​​Сіаліс, оскільки це рекордсмен по тривалості дії. Він ефективно працює протягом півтора днів (34-38 годин) та в цьому плані є безперечним лідером серед всіх інгібіторів ФДЕ5. Варто згадати й інші, менш відомі аналоги Левітри, це Аванафіл (Аvanafil) та Уденафіл (udenafil). Що краще серед усього цього? Сіаліс – це довгограючий препарат і часто вибирають його, але якщо потрібно щоб засіб швидше вивівся з організму – потрібно вибрати більш короткострокові продукти.

Крім того, на ринку існують інші препарати на основі варденафілу. Компанією Байєр виробляється також Staxyn (Стаксин) – ородисперсні (розчинні) таблетки в стильному чорному «чохлі», завдяки якому засіб здалеку схожий на звичайну жуйку. Однак, незважаючи на унікальну форму та привабливий дизайн, препарат не здобув грандіозної популярності серед чоловіків. Крім того, іноземні виробники випускають дженерики Левітра, включаючи:

 • Vardenafil Alembic (Варденафіл Алембік), Alembic, Естонія;
 • Vardenafil Accord (Варденафіл Акорд), Accord Healthcare, Мальта;
 • Vardenafil Chanelle orodispersible (Варденафіл Шанель ородісперсібл), Chanelle Medical, Сполучене Королівство;
 • Vardenafil Crescent (Варденафіл Кресцент), Сполучене Королівство;
 • Vardegin (Вардегін), KRKA, Швеція;
 • Vardenafil Goibela (Варденафіл Гоібела), Cinfa, Швеція;
 • Vardenafil Sandoz (Варденафіл Сандоз), Sandoz, Голландія;
 • Vivanza 5mg (Віванза 5 мг) Berlis, Швейцарія.

Однак, якщо ви хочете купити дешевий замінник, знайти на полицях вітчизняних аптек, як правило, можна іноді тільки деякі індійські дженерики, європейські вам навряд чи вдасться відшукати.

Історія виникнення препарату

На полицях аптек різних країн новий продукт з’явився приблизно в той же період, що й Сіаліс (у 2002-2003 рр.). Варденафіл спільно продавався Bayer Pharmaceuticals, GlaxoSmithKline і Schering-Plough під торговою назвою Levitra. Згідно з даними англомовної Вікіпедії, починаючи з 2005 року права GSK на спільне просування Levitra були повністю повернуті Bayer на багатьох ринках за межами США. В Італії Bayer продає даний засіб як Levitra, а GSK та Berlis (Берліс) продають його як Vivanza.

Наукові дослідження

Згідно з експериментом, проведеним американськими вченими в першому десятилітті цього століття, Levitra володіє більш вираженою ефективністю у пацієнтів, які одночасно страждають на ЕД та діабет (diabetes mellitus). В ході одного з випробувань добровольці отримували Левітру для усунення симптоматики ЕД, при цьому у них за плечима була неуспішна практика застосування Віагри з тією ж метою. Левітра показала хороший результат у більшості з них.


Увага!

Використання Левітра та Левітра дженерик без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.