Левомеколь

Фармакологічна група: Антибактеріальні препарати

Класифікація: D06C

Міжнародна назва: Levomecol

Діюча речовина: Хлорамфеніколь, метилурацил

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

В аптечці обов’язково повинна бути мазь Левомеколь. Даний медпрепарат відомий і справедливо очолює рейтинг по ефективності медпрепаратів. Він оперативно бореться з всілякими дерматологічними проблемами і діє практично моментально. Завдяки антибактеріальній дії, відбувається стрімке відновлення структури шкіри при різних ушкодженнях. З метою швидкого загоєння швів після операції і гнійних ран, медпрепарат часто застосовується в хірургії.

Опис мазі Левомеколь

Левомеколь (лат.Laevomecolum) – лікувальна мазь молочного кольору для зовнішнього застосування. Винайдено в НФаУ в Харкові, в 1970 році. Всі компоненти створюють лікувальний ефект, в склад не входять формотворчих елементи. Володіє антизапальною (запальний процес часто присутня в патології), протимікробну (дає можливість виключити зараження вірусами, мікробами і грибками) і регенерує (до складу входить метилурацил) властивістю. Для чого використовується мазь: для зовнішнього лікування опіків, фурункул, карбункул, відкритих ран, дерматіческіх поразок епідермісу, абсцес, акне, екзем, обморожень, отиту, гаймориту, пролежнів.

При високій сприйнятливості інгредієнтів – медпрепарат протипоказаний. Не наносити на слизові оболонки, уникати потрапляння в очі, при проникненні – промити очі водою.

Левомеколь інструкція із застосування

Як правило, медпрепарат наноситься рівномірним, тонким шаром на пошкоджене місце епідермісу, після цього, рану закривають стерильною марлевою пов’язкою і зав’язують бинтиком. Медпрепарат потрібно наносити 1-2 рази на день, залежить від складності та серйозності проблеми. Лікування триває до повного очищення і одужання. Як правило, період лікування становить 7-11 днів.

При гострих гнійних інфекціях, медпрепарат розігрівають до температури тіла, маззю промачівают пов’язку і кладуть прямо в місце нагноєння. При великому отворі, слід використовувати пару пов’язок до наповнення. Наповнювати необхідно не дуже туго. Після того, як пов’язка просочиться гноєм, її змінюють. Частота залежить від серйозності і розміру гною. В обмежені тонкі, але серйозні рани, медпрепарат вводиться через трубку за допомогою шприца.

Дана мазь допоможе вилікувати гнійний отит і пролежні. Для профілактичного лікування пролежнів, медпрепаратом мажуть раз в день на проблемні місця. Частота використання коливається від серйозності проблеми. Для лікування отиту, джгут просочують медпрепаратом кімнатної температури і вводять неглибоко в слуховий прохід. Для лікування прищів Левомеколь наносять тонким шаром на прищик. У разі якщо вранці він відкрився, медпрепарат кладуть у відкрите отвір і обробляють навколо.

Левомеколь від прищів: специфіка застосування

Від чого ще зможе вилікувати? Згідно зі статистикою, медпрепарат прекрасно лікує прищі і акне. Спосіб застосування та доза залежить від висипань.

Численні прищі на шкірі. На пару годин намажте проблемну шкіру, по закінченню часу, змийте водою. Приблизно після двох тижнів використання, епідерміс почистити. Якщо присутні невеликі рубці, вони пропадуть. При наявності хворобливих червоно-бордових прищів – ніколи не видавлюйте. Намажте точково на 3-4 години даним препаратом. Бажано закрити невеликим шматочком марлі і закріпити лейкопластирем. По закінченню часу, мазь змивають. Після 2-х днів застосування, нагноєння пройде, прищик стане менше, а ще через кілька днів або відкриється, або розсмокчеться і пройде, не залишить сліду. Такий метод лікування поширюється і на спину, груди та інші місця.

Акне, вугри. При рясному обсипання, медпрепарат тонко наносять на обличчя на цілу ніч. Вранці необхідно умити обличчя, не використовуючи мило, промокнути одноразової паперовою серветкою. Дану процедуру необхідно повторювати до тих пір, поки вугри не зникнуть. Як правило, курс лікування триває близько 1,5-2 тижні. Одне з ключових переваг – пропадуть шрами, і рубці від видавлених в минулому вугрів. Також шкіра стане більш гладкою і здоровою, а тон буде виглядати природніше. Унаслідок глибокого впливу, в ході лікування поява нових прищів – виключено. Через деякий час, можливо поява одиничних прищиків, виробляти лікування яких краще точково.

Перша медична допомога при опіках – це охолодження пошкодженої шкіри і накладання стерильної пов’язки. Мазь Левомеколь на гідрофільній основі, завдяки цьому вона сприяє появі заражень і запалень. Даний медпрепарат найдієвіший і кращий спосіб для лікування опікових ран. Медпрепарат гарантує протизапальний і знезаражує результат, сприяє стрімкому загоєнню опіків. Головними компонентами – вважаються антибіотик левоміцетин і метилурацил (імуностимулюючу). Додатковою складовою – етиленгліколь, гарантує високоефективну ключових компонентів. Завдяки мазевой консистенції, препарат діє місцево. Цілюще результат триває приблизно 19-21 год. Використовують медпрепарат при опіку для зняття набряку, очищення від гною. Левомеколь використовується не тільки при простих опіках, але також при важких ступенях, тобто при істотних дефектах епідермісу. Маззю просочують стерильну марлеву пов’язку і прикладають до ушкодженого епідермісу, завчасно остудивши і вимивши досить прохолодною водою. Замінювати перев’язки необхідно кожен день, при потребі збільшити до 3-5 разів. Кількість перев’язок залежить від швидкості одужання і досягнення загоювального результату.

Ціна Левомеколь

Цінова політика прийнятна і кожному «по кишені». Можна придбати в будь-якій аптеці і іноді зустрічається в деяких великих супермаркетах.

Левомеколь препарати-аналоги

Аналоги – фармацевтичні препарати, до складу яких входять ті самі складові, однак відрізняються найменуванням, але мають подібну дію. Серед них:

  • Стрептонітол – засіб для зовнішнього застосування, головні складові – нітазол. Завдяки йому, відбувається противобактериальное дію на гнійні процеси.
  • Протегентін – головні складові і активні речовини – гентаміцину сульфат та еритроміцин, що допомагає загоєнню ран і їх очищенню.
  • Левометіл – засіб для зовнішнього застосування з метою лікування мокрих заражених ран, з присутністю гнійного інфільтрату. Рекомендовано до використання на початку захворювання, при прогресуванні нагноєння.
  • Фастин – включає протибактерійні елементи, а також елемент бензокаин, який знеболює.
  • Лінгезін – протибактеріальний медпрепарат, активні речовини – антибіотики гентаміцин і лінкоміцин.
  • Левосин – протибактеріальний медпрепарат з антибактеріальним, анальгезирующим, протизапальну впливом. Медпрепарат використовується при загострених нагноениях з некротичним ексудатом.
  • Нетран – повністю схожий з вищеописаним медпрепаратом.

Мазь Вишневського – медпрепарат, в складі якого переважає касторове масло, ксероформа і березовий дьоготь. Мазь Левомеколь і Вишневського абсолютно різні за складом, але схожі за дією. Вони добре вбираються в епідерміс, надають загоює, дезінфікує й очищаючу дію. Однак перша – Вишневського породжує прилив крові до ураженого місця, стимулює кровообіг, через це, збільшуються больові відчуття. Друга навпаки, прибирає запалення і скорочує набряк. Вишневського ні в якому разі не можна використовувати при закритих гнійника і наривах. Вона розбурхує місце болю, тим самим загострюючи формування гною. Принцип дії Левомеколь – вона сприяє якнайшвидшому відкриттю гнійника, його очищення і відновлення шкіри. За консистенцією перша – найбільш водяниста і рідка, присутній нехороший запах, забруднює одяг. У Левомеколь подібних характеристик немає, більше того, вона більш широко застосовується.


Увага!

Використання Левомеколь без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.