Лоцерил

Фармакологічна група: Дерматологія та регенерація, Протигрибкові препарати

Класифікація: D01AE16

Міжнародна назва: Loceryl

Діюча речовина: Аморолфін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Грибок нігтів – це дуже неприємне явище, яке дуже швидко поширюється навколо нігтів рук та ніг, якщо його не лікувати. Якщо ви раптово зіткнулися з такою неприємністю, як грибок нігтів, то вам слід взятися за лікування якомога швидше, намагаючись менше контактувати з руками рідних та близьких. Адже відомо, що грибок добре передається при контакті. Якщо людина прийнявши душ без належної дезінфекції після хворого грибком, або взувши його тапки, швидше за все, теж заразиться цією напастю. Для лікування грибків на нігтях використовуються місцеві засоби, найбільш зручними з яких є лікувальні лаки. Лоцерил – це протигрибковий препарат для місцевого застосування саме в такій формі. Належне та регулярне використання засобу гарантує швидке позбавлення від грибка на нігтях рук та ніг.

Форма випуску Лоцерилу – лак для нігтів

Склад. Loceryl – це засіб місцевого застосування від грибка нігтів (clavis manibus pedibusquie inremedio locus fungus). У його складі є така діюча речовина, як аморолфін (amorolphine). Крім неї, лак містить такі додаткові речовини, як амонійно-метакрилатний сополімер типу А (Ammonio methacrylate Type-A copolymer), спирт (ethanol praeservatum), гліцерол триацетат (glycerolum triacetate), бутилацетат (butyl), етилацетат (ethylacetate). Лак являє собою прозорий розчин, без відтінку, який практично безбарвний. Іноді він має деякий ледве-ледве білуватий відтінок, проте, це буває рідко.

Фармакокінетика. Після нанесення лаку на основі аморолфіну на нігтьову пластину з метою знищення грибка він проникає в неї. Далі лак дифундує крізь нігтьову пластину, що дозволяє дістатися засобу навіть до тих шкідливих грибів, які розташувалися в ложі нігтя. Іншим засобам, які випускаються не у вигляді лаку, а у вигляді інших форм, вкрай важко боротися з грибками, які знаходяться у нігтьовому ложі. При місцевому застосуванні аморолфін не потрапляє у системний кровотік. Навіть якщо цей препарат проти грибка використовувати тривалий час, він не накопичується в організмі абсолютно, що є величезним плюсом.

Loceryl на основі аморолфіну бореться з багатьма видами грибків, що вражають нігтьову пластину рук та ніг людини. Перед застосуванням засобу важливо знати, гриби якого роду атакували нігті саме в конкретному випадку, тоді буде встановлено ​​дозування засобу та тривалість лікування з його застосуванням.

Інструкція по застосуванню Лоцерилу

Аморолфіно-місткий  Loceryl використовують місцево, шляхом нанесення на нігтьові пластини. Дорослим, а також людям похилого віку, зазвичай потрібно наносити засіб на нігті не частіше ніж один раз на тиждень.

Попередньо нігтьові пластини ретельно готуються до процедури нанесення лаку. Для цього слід скористатися шліфувальною пилочкою, обробляючи нею не тільки уражені ділянки нігтів, але і всю поверхню пластин. Варто сказати, що необхідна пилка надається пацієнту разом з пляшечкою лаку. Коли пластини нігтя будуть повністю відшліфовані із застосуванням пилочки, їх варто обробити за допомогою спирту з метою знежирення. Тампон для цих цілей також додається до ліків. Слідом за цим потрібно нанести лак на поверхню нігтів тонким шаром.

По закінченню одного тижня всі вищевказані маніпуляції (очищення та полірування нігтя) варто повторити з метою видалення залишків лаку з минулого тижня нанесення, а потім обробити пластини хворих нігтів повторно.

Варто відзначити, що обробляти необхідно тільки нігті хворі грибком, а здорових навіть і не торкатися, щоб не занести хворобу на них.

Для нанесення лаку на нігті використовують спеціально прикладний шпатель, призначену для багаторазового застосування. Після нанесення лаку на нігті слід простежити, щоб він повністю увібрався та не вимазався в результаті якихось повсякденних справ.

Провівши всі необхідні процедури з грибковими нігтями, варто провести очищення шпателя із застосуванням тампона, змоченого в спирті (можна використовувати той тампон, якими ви знежирювали нігті перед нанесенням препарату).

Під час обробки нігтів лаком варто врахувати, що шпатель вмочують в ємність з ліками та наносять на поверхню нігтя, не витираючи залишки препарату по пляшечці. Зазвичай так роблять дівчата та жінки при нанесенні звичайного лаку на нігті, щоб не заляпати пальці, але тут це абсолютно зайве.

Курс терапії лаком варто проводити до тих пір, поки грибок не зникне з нігтя повністю та пластина стане оновленою, чистою, здоровою та привабливою. Як правило, нігті на руках лікуються не більше 6 місяців, а на ногах – не більше 9-12 місяців.

Якщо разом з грибком нігтів у пацієнта є супутня дерматофітія стоп, то для її лікування варто використовувати протигрибковий крем.

Лоцерил у вигляді лаку варто наносити на поверхню уражених нігтів тільки після 18 років. Щоб уникнути можливої ​​шкоди не варто застосовувати даний засіб при вагітності, а також під час грудного вигодовування. Хоч можливість шкоди засобу і не доведена, від його використання краще утриматися в цей час.

Ціна Лоцерилу в аптечних пунктах сьогодні

Кожен хто стикнувся з проблемою грибка на нігтях почувши про дієвий засіб, який бореться з грибковими вогнищами на нігтьових пластинах, цікавиться – скільки коштує Loceryl? На жаль, ціна його далеко не низька, що робить ці ліки малодоступним для багатьох пацієнтів. Але, разом з цим, за результативністю застосування лаку можна сказати, що його висока ціна повністю виправдовується тим, який відносно-швидкий та відмінний протигрибковий ефект він надає. Купити цей лак можна практично в будь-якій зручній в розташуванні аптеці.

Бувають випадки, коли на цей товар аптеки влаштовують промо акції. Вони дозволяють заощадити деяку суму грошей, яка виявиться необхідною і дуже не зайвою для іншої покупки. Акція може включати різні умови – при купівлі одної пляшечки лаку другий в подарунок, три за ціною двох, знижки на інші ліки та ін. Однак потрапити на таку акцію не просто, оскільки вони проводяться не у всіх аптеках та не постійно.

Якщо трапилося так, що Лоцерил вам не по кишені – це не біда. Можна вибрати аналог даного препарату з подібною протигрибковою дією. Це може бути не тільки лак для нігтів, але й крем, який також наноситься на нігтьову пластину з метою протигрибкового лікування. Але самому підбором аналога Loceryl краще не займатися, оскільки лікар краще знає, який підібрати аналог, а також поінформує про всі його можливі побічні ефекти та протипоказання.

Підбір дієвого аналога Лоцерилу

Вартість препарату Loceryl, як було з’ясовано вище, не низька, що є перепоною для певних пацієнтів. Тому можна підібрати інший препарат, виходячи з наявної форми випуску, який також дасть свій протигрибковий результат.

Отже, вважаючи Loceryl занадто дорогим для застосування, ви можете звернути увагу на такі його аналоги:

 • Amoderm (Амодерм);
 • Amorolac (Аморолак);
 • Mikolac (Міколак);
 • Exzoderil (Екзодерил);
 • Atiphan (Атифан);
 • Lamiderm (Ламідерм);
 • Lamizil (Ламізил);
 • Lamicon (Ламікон);
 • Lamifast (Ламіфаст);
 • Lamiphen (Ламіфен);
 • Mikosil-Stoma (Мікосіл-Стома);
 • Mikonorm (Міконорм);
 • Mikofin (Мікофін);
 • Terbized (Тербізед);
 • Terbisil (Тербісіл);
 • Terbin (Тербін);
 • Terbinaphin-FT (Тербінафін-ФТ);
 • Fungotec (Фунготек);
 • Fungoterbin (Фунготербін);
 • Exziphine (Екзіфін);
 • Verrufilm (Верруфілм);
 • Nafthideril (Нафтідеріл);
 • Nafthiphin (Нафтіфін);
 • Nitrifungine (Нітріфунгін);

Препарати, які після детальної консультації у лікаря можна використовувати в якості дієвого замінника Лоцерилу, випускаються в самих різних лікарських формах. Деякі аналоги, як і оригінальний засіб, випускаються у вигляді лаку для нігтів, але також є й інші місцеві форми протигрибкових засобів – гель, розчин, крем.

Незалежно від того, який засіб буде вибрано в якості замінника, перед його використанням слід вкрай ретельно та уважно вивчити інструкцію по застосуванню, звертаючи увагу на протипоказання.


Увага!

Використання Лоцерил без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.