Мелаксен

Фармакологічна група: Ліки для нервової системи, Невралгія

Класифікація: N05CH01

Міжнародна назва: Melaxen

Діюча речовина: Мелатонін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

У нашому сучасному світі переважна більшість людей в період відпусток віддають перевагу закордонному відпочинку, який вимагає перельотів та адаптації. Як правило, з останнім пунктом у людей часто виникають складнощі через різницю в часі, та адаптація проходить досить важко. Для таких цілей виробники випустив медикаментозний засіб високоефективної дії під назвою Мелаксен. Лікарський препарат користується великим попитом у людей самих різних вікових категорій. Він є психолептичним засобом, а також володіє снодійним ефектом, тим самим знижуючи регулярність пробуджень в нічний час. Активні інгредієнти даного лікарського засобу непогано переносяться значним числом пацієнтів й практично не викликають сон в денний час.

Інструкція з використання медикаментозного засобу Мелаксен

Даний лікарський препарат виготовляється тільки в таблетованому вигляді. Застосовується перорально та запивається достатнім обсягом дистильованої рідини. Одна таблетка медикаментозного засобу включає до свого складу три міліграми активної складової частини, в ролі якої виступає Мелатонін. Даний інгредієнт, як правило, виробляється тільки в нічний час доби. З віком концентрація мелатоніну суттєво зменшується. Внаслідок цього, багато вчених припускають, що літня категорія людей частіше стикається з порушенням сну, ніж молоде покоління. Незначне дозування даної активної складової частини лікарсько засобу практично не провокує виникнення негативних реакцій. За фактом, Мелаксен вважається безпечним медикаментозним препаратом, який не приносить шкоди здоров’ю лікуючої людини.

Наукові випробування показали, що мелатонін допомагає боротися з раковими клітинами.

Дані ліки виготовлено з амінокислот природного походження. Коли лікуюча людина вживає цей медикаментозний препарат, у неї нормалізується сон. У нічні години сон стає найбільш глибоким, людина засинає набагато швидше, а прокидається вночі рідше. Дане снодійне ліквідує депресію, млявість та надломленність в ранкові години, в той час як інші снодійні на короткий проміжок часу усувають безсоння й при цьому обумовлюються неспокійним сном.

Лікарський засіб сприяє миттєвій адаптації людського організму при зміщенні часових поясів, а також покращує стійкість до стресів. Крім усього іншого, медикаментозний препарат мотивує вироблення природного імунітету. При довгостроковому застосуванні Мелаксен не провокує залежність.

Переважна більшість пацієнтів цікавляться у свого лікуючого фахівця: «Мелаксен – це наркотик чи ні?». Даний медикаментозний засіб не є наркотичним.

Як правило, таблетки для сну призначаються:

  • Пацієнтам, які працюють на вахті, у яких порушений режим сну.
  • Хворим, яким поставлений діагноз артеріальна гіпертонія.
  • При зміні біологічного ритму у пацієнтів похилого віку.
  • При тимчасовому зсуві часового поясу.
  • Найчастіше кваліфіковані фахівці рекомендують приймати Мелаксен студентам перед іспитом, а також можна використовувати даний препарат людям, які не можуть тривалий час заснути після вихідних днів.

Перш ніж почати лікарську терапію слід ретельно простудіювати інструкцію із застосування, оскільки таблетки мають послідовну лінійку обмежень, таких як:

  • Період виношування немовляти та лактації.
  • Діагностування у пацієнта цукрового діабету.
  • Непереносимість складових інгредієнтів медикаментозного засобу в індивідуальному порядку.
  • Висипання важкого алергічного характеру.
  • Діагностування злоякісної онкології крові у пацієнта.
  • Порушення роботи нирок важкої та хронічної форми протікання.
  • Патології аутоімунного характеру.

Двадцяти чотирьох годинне дозування призначає тільки лікуючий фахівець. Анотація говорить, що дорослій категорії пацієнтів слід приймати пів таблетки один раз в день, краще перед тим, як піти спати. Якщо ж не досягнута встановлена лікувальна результативність, то лікар підвищує дозування до однієї таблетки на щоденній основі.

Для кращої адаптації при зміні часових поясів дозування становить від однієї до двох таблеток даного медикаментозного препарату. Прийом ліків необхідно здійснити за півгодини до походу до сну. Довгостроковість курсового терапевтичного лікування – не більше п’яти днів. У випадках крайньої потреби терапію можна продовжити, але тільки лише після схвалення лікуючого фахівця.

Дослідження про дії даного лікарського засобу на жінку в положенні не проводилися, тому Мелаксен не можна використовувати майбутнім матерям. Для поліпшення якості сну фахівець, який веде вагітність жінки може прописати нешкідливі ліки, наприклад, чаї на травах.

Також медикамент категорично не можна застосовувати в період грудного вигодовування, оскільки відсутні дані про вплив лікарського засобу на майбутнього малюка.
Даний медикаментозний засіб пацієнти переносять непогано, за умови дотримання призначеного дозування. Але у певного числа хворих можуть з’явитися несприятливі реакції з подальшою симптоматикою:

  • Висипання алергічного характеру.
  • Проблеми зі стулом, порушення апетиту.
  • Болі в голові.
  • Надломленність при пробудженні.

Найчастіше, описана симптоматика не представляє небезпеки для лікуючої людини, й при цьому немає необхідності переривати терапію. Просто слід зменшити дозування. Однак, якщо у хворого виникла алергія на препарат, то в такому випадку йому необхідно перервати терапію та повідомити про це свого лікаря.

При перевищенні допустимого дозування можуть виникнути негативні ефекти, описані раніше. В таких обставинах хворому слід зробити промивання шлунка та дати будь-який сорбент.

При прийомі Мелаксену потрібно врахувати взаємозв’язок цих ліків з іншими медикаментозними препаратами, а саме:

  • Медикамент не можна застосовувати поряд з циклоспорином.
  • Засіб Мелаксен несумісний з ліками гормонального дії, а також з протизаплідними препаратами.
  • Кваліфіковані фахівці не радять застосовувати даний різновид таблеток з препаратами седативної й снодійної дії, оскільки зростає ймовірність появи негативних реакцій у лікуючої людини.

При використанні таблеток Мелаксену слід врахувати деякі рекомендації, прописані в анотації:

  • Оскільки під впливом даного медикаментозного засобу у людини виникає сонливість, то в період лікування слід відмовитися від водіння транспортного засобу.
  • У період терапевтичного лікування хворим не можна тривалий час розташовуватися під сонцем або ходити в солярій.
  • Якщо жінка найближчим часом не планує зачаття й використовує контрацептиви у вигляді таблеток, то на етапі курсової терапії медикаментозним засобом Мелаксен слід застосовувати ще одні способи захисту від небажаного зачаття.

Значна частина людей цікавляться у лікарів: «Чи можна поєднувати даний лікарський препарат та алкоголь?». З цього приводу у досвідчених фахівців єдина думка. Спиртні напої знижують функціонування ЦНС людини. На зміну короткочасної збудженості й дієвості приходить депресія, сонний стан та млявість. До того ж алкоголь знижує генерацію мелатоніну.

При разовому використанні ліків Мелаксен та алкоголю негативних ефектів не буде, але при цьому лікувальна результативність зведеться до цілковитого нулю.

Але якщо поєднувати спиртні напої й даний медикаментозний засіб протягом довгострокового інтервалу часу, то може розвинутися похмілля, різноманітні небажані реакції, а також загостритися безсоння. До того ж подібна комбінація може спровокувати труднощі дихати, судоми, прискорення серцевого ритму та больовий синдром в м’язах. Щоб уникнути вищевикладених явищ, слід дотримуватися деяких рекомендацій:

  • Не приймати спиртне відразу ж по закінченню курсового терапевтичного лікування.
  • Якщо напередодні вживали алкоголь, на наступну добу не можна починати медикаментозну терапію Мелаксеном.
  • На всьому етапі лікування слід повністю відмовитися від розпивання алкогольних напоїв.

У більшості випадків Мелаксен не вимагає довгострокового періоду лікування, тому виключити алкоголь на цей час не затруднить лікуючу людину.

Напевно, багатьом пацієнтам відомо, що у всесвітній павутині існує форум, на якому переважна більшість пацієнтів діляться своїми враженнями від застосування того або іншого медикаментозного засобу й дають відповідний опис даного препарату. На даному форумі можна зустріти безліч позитивних відгуків про лікарський препарат.

Ціна лікарського засобу Мелаксен в аптечній мережі

Ні для кого вже не є секретом, що ціновий сегмент того або іншого медикаментозного препарату безпосередньо залежить від місця розташування аптечного пункту, від постачальника й багатьох інших складових. Саме з цих причин ціни в різноманітних аптечних мережах можуть різнитися. Але, як правило, різниця несуттєва. Таблетки седативної та снодійної дії Мелаксен відпускаються провізорами по досить прийнятною вартістю, яка по кишені кожному пацієнту із середнім доходом. Купити ліки можна в будь-якій аптечній мережі. При придбанні товару провізор не зажадає рецепт від лікуючого фахівця.

Аналоги снодійного лікарського препарату Мелаксен

Багато пацієнтів цікавляться у своїх лікуючих фахівців про існування аналогів даного медикаментозного засобу, якщо з яких-небудь причин Мелаксен не підійшов. До найбільш відомих замінників можна співвіднести:

  • Циркадин – даний аналог виробляється в Швейцарії, стоїть досить дорого. Виготовляється в таблетованому вигляді. Включає в свій зміст такий же активний інгредієнт, як і оригінал. Володіє снодійним ефектом. Допомагає купірувати безсоння хронічної форми течії, зокрема пацієнтів похилого віку.
  • Соннован – випускається у вигляді таблеток. Володіє снодійним ефектом. Являється бюджетною варіацією. Активною складовою частиною виступає мелатонін. Даний лікарський препарат допоможе подолати проблематику сну, адаптуватися до інших умов.
  • Меларена – недорогой замінник. Активна складова частина даного медикаментозного засобу і його дозування на одній таблетці ідентичні оригіналу. Препарат ефективний при стабілізації біологічного ритму при зсуві часового пояса. Допомагає боротися з безсонням, з високою сприйнятливістю до змін природних явищ.
  • Тривалумен – використовується у складі медикаментозного лікування у людей, що мають проблеми з безсонням при сильному перевантаженні. До всього іншого цей препарат допомагає справитися з небажанням їсти.
  • Релаксил – використовується в якості терапевтичного лікування у пацієнтів, в яких діагностуються легка ступінь неврозу. Медикаментозний засіб має високу ефективність при сильному збудженні, що характеризується проблемами зі сном, болючого синдрому в голові. Також, часто даний лікарський препарат виписується жінкам, у яких почався клімакс.

Увага!

Використання Мелаксен без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.