Наріне та Наріне Форте

Фармакологічна група: Лікування ШКТ, Препарати для шлунково-кишкового тракту, Пробіотики і пребіотики

Діюча речовина: Рідкий концентрат ацидофільних бактерій кислостійкого штамму, Рідкий концентрат біфідобактерій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Наріне – це збірна назва пробіотичної продукції, що містить Lactobacillus acidophilus штам n.v.Ep 317/402 (не враховуючи вже приготовлену версію Форте, в яку входять як лактобактерії, так й біфідобактерії).

Наріне таблетки – інструкція із застосування БАДа

До складу таблетованого продукту входить ліофілізат молочнокислих бактерій Lactobacillus acidophilus. Наріне в таблетках можна приймати в якості Бада як хорошого додаткового джерела лактобактерій. Те ж саме стосується капсул.

Лактобактерії можливо застосовувати з метою лікувального ефекту при закрепах, дисбактеріозах, гострих кишкових інфекціях, хронічних колітах, виснажливих хворобах, схильності до алергій, до та після операцій на шлунково-кишковому тракті. Також вони служать засобом профілактики хронічних та гострих захворювань травного тракту.

Вказівки щодо застосування наступні: дітям з однорічного до трирічного віку по одному разу в день. Після досягнення трьох років дозування таке ж, як й для дорослих: по 1 таблетці двічі на день. Час прийому – за третину години до їжі. Пити Наріне можна протягом двох тижнів, якщо потрібно – до трьох. Якщо є потреба, терапію можна повторити.

Якщо ви шукаєте аналог засобу, радимо звернути увагу на препарати Біоген (Biogaia), Симбітер, Пробіз (Probiz), Біфідумбактерин (Bifidumbacterin), Лактовіт Форте (Lactovit Forte), Лаціум (Lacium), Евіталія (Evitalia), Екофемін ( Ecofemin). Подібної продукції в аптечних пунктах досить багато.

Наріне Форте – готовий кисломолочний продукт

Narine Forte – це кисломолочний продукт, який продається в пляшках. Використовується проти дисбактеріозу, проте в цілому має подібні показання з попередньою формою засобу.

Завдяки особливому складу, цей «чудо-йогурт» може зберігатися протягом дев’яностоденного періоду, проте після відкриття упаковки його слід вжити протягом 12 діб.

Виробник (ТМ «Лактомір») рекомендує також готувати страви з йогуртом, наприклад, салат «Рум’яний» (з морквою, буряком, картоплею, яблуками та часником), сніданок «НарінЄшка» (морква, родзинки, волоські горіхи, 1 ст . л. меду, 3 ст. л. «нарінешки»), сніданок «гарбуз» (з подрібненим гарбузом, селерою та яблучками), десертик з сирком, курагою, родзинками та горішками.

На відміну від таблеток та закваски, цю версію продукту можна купити тільки в РФ, в українських аптеках вона не продається.

Наріне: закваска у флаконах

Лактобактерії також продаються у флаконах у вигляді порошкоподібної або кристалічної маси бежевого або кремового кольору з трохи варіюючими відтінками. Це закваска, ключова мета застосування якої – приготування молочних продуктів для дитячого харчування й не тільки. Рецепт приготування наступний:

  • ошпарити термостат або банку окропом з метою стерилізації;
  • взяти півлітра молока (бажано сухого відновленого або нежирного), прокип’ятити, а потім охолодити до 40 ° C, прибрати пінку;
  • перелити молоко в банку або термостат;
  • спустоште весь флакончик, змішайте його з малою кількістю молока та вилийте в банку;
  • далі слід ретельно перемішати отриману суміш, укутати шарфом / рушником та поставити в затемнене місце на 12-18 годин.

Важливо стежити за температурою, якщо вона буде занадто низькою, приготування сповільниться. Після закінчення зазначеного терміну ви повинні отримати гомогенну тягучу масу, яка володіє слабкокислим смаком. Зберігати в холодильнику.

Заквашений йогурт можна застосовувати на щоденній основі як дитяче харчування. Туди можна додавати соки (яблучний, грушевий, апельсиновий, ананасовий та ін.)., сиропи, пшеничні / рисові відвари. Дорослим, природно, продукт не заборонений – приймайте до 3 разів по півсклянки перед їжею (30-40 хв до).

Оскільки Наріне має очищаючий ефект, дерматологи можуть виписувати цей продукт від прищів.

Цікаво, що порошок можна і не заквашувати, а вживати чистим. Для цього порошок потрібно залити теплою перевареною водою до горлечка та збовтати до отримання однорідної суміші. Дорослі можуть пити по 1 флакону тричі на день протягом місяця.

Інший варіант застосування – в розчиненому вигляді зовнішньо, як спринцювань та полоскань. Що стосується показань, то розчин можна нанести на тампон та змащувати горло або полоскати його у разі ангіни, фарингіті (запалень слизової оболонки горла), пародонтозу (глибоких поразок тканини біля зубів), гінгівітів (запалення ясен без порушення цілісності зубного десневого з’єднання). Засіб в порошку також може допомогти при опіках, ранах, шкірних виразках.

Наріне крем

Наріне випускається навіть як крем, проте трохи під іншою назвою – Нарін-Е. У ньому містяться не самі бактерії, а їх метаболіти, плюс часникові фітонциди (phytoncides). Кремом обробляють руки та порожнину носа для профілактики вірусних болячок.

Ціна Наріне

Вартість продукції залежить від конкретного її виду. Таблетки та капсули не дуже дорогі, закваска кошткує ще дешевше. Варіант Форте знаходиться приблизно на одному ціновому рівні з таблетками.

Що таке Lactobacillus acidophilus?

Як ви зрозуміли з вищевикладеного, це головний компонент препарату. Що ж він собою являє? Як повідомляє Вікіпедія, Lactobacillus acidophilus – різновид грампозитивних бактерій роду Lactobacillus. З наукової точки зору він є гомоферментативним мікроаерофільних видом, який ферментує цукр в молочну кислоту, який без труднощів зростає при невеликих значеннях pH (нижче pH 5,0) та має оптимальну температуру росту близько 37 ° C (99 ° F). Саме тому при заквашуванні молокопродуктів слід укутувати банку, інакше бактерії будуть погано рости.

Крім властивостей, описаних вище, вчені визначили ряд інших позитивних характеристик лактобациллус ацидофілус:

  • Допомагає знизити рівні холестерину. Як зазначено в дослідженні Cho YA і Kim J. (журнал Medicine (Baltimore), 2015 рік), деякі пробіотики здатні позитивно впливати на холестерин . При цьому горезвісна бактерія L. acidophilus є більш результативною, ніж інші типи пробіотичних бактерій.
  • Чи має імунозміцнюючі властивості. Здорові бактерії, такі як L. acidophilus, допомагають зміцнити імунітет і, таким чином, зменшують ймовірність розвитку вірусних інфекцій. Зокрема, докази цього були знайдені в дослідженні вчених Kang EJ, Kim SY і ін. (Korean J Fam Med., 2013). А ще у вісімдесятих роках минулого століття японські вчені показали, що Наріне сприяє виробленню інтерферону.
  • Надає протиалергічну дію. Алергії, на жаль, дуже поширені сьогодні, але пробіотики, на щастя, можуть надати деяку допомогу. Так, в експерименті медиків-дослідників Ishida Y, Nakamura F, Kanzato H та ін. (Journal of Dairy Science, 2005) зазначено, що чотиримісячне застосування L. Acidophilus зменшило виражену алергічну закладеність . Як бачимо, Наріне може бути «майстром на всі руки». Однак майте на увазі, це допоміжний засіб, який не замінює здорового способу життя, правильного харчування та інших атрибутів підтримки здоров’я в належному стані. Насамкінець зазначимо, що пробіотична бактерія, що міститься в Narine, також присутній в звичайних продуктах (але зазвичай в менших кількостях), таких як звичайний йогурт та кефір, мя’со (густа ферментована японська паста), темпе (блюдо з ферментованих соєвих бобів), сир, квашена (кисла) капуста).

 


Увага!

Використання Наріне та Наріне Форте без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.