Нітрофунгін та Нітрофунгін Нео

Фармакологічна група: Протигрибкові препарати

Класифікація: D01AE

Міжнародна назва: Nitrofungin

Діюча речовина: Хлорнітрофенол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Дерматомікози та інші шкірні хвороби різного походження нерідко нагороджують свого «власника» не хорошою самооцінкою. При появі перших симптомів неприємних утворень на шкірі обов’язково телефонуєте лікарю дерматологу для запису на прийом. Не завжди для визначення точного діагнозу потрібні додаткові дослідження, крім очного огляду, лікар-професіонал вже може з упевненістю призначити ефективний лікувальний засіб. При дерматомікозах стоп часто призначають такий засіб, як Нітрофунгін, однак, він має певні протипоказання. Щоб не попастися в пастку небезпечних протипоказань до застосування засобу обов’язково прочитайте інструкцію із застосування препарату.

Інструкція по застосуванню Нітрофунгіну

Опис та склад препарату. Нітрофунгін відноситься до протигрибкових препаратів, які застосовуються виключно локально в місці ураження шкіри збудником. Головна речовина даного засобу – це хлорнітрофенол. В якості допоміжних засобів тут використаний етанол 96%, триетиленгліколь, вода. Випускається у вигляді розчину, яких наноситься місцево та фасується у флакони по 25 мл.

Хлорнітрофенол, який містить Нітрофунгін Тева, виробляється у вигляді розчину, є потужним протигрибковим засобом, який навіть в малих концентраціях здатний відмінно та швидко пригнічувати ріст грибків та бактерій, які є збудниками підвладних речовині хвороб шкіри. Якщо говорити про досить високу концентрацію хлоронітрофенолу, то тут можна говорити навіть про знищення грам-позитивних та грам-негативних бактерій.

Для чого призначають? Зазначені антигрибкові ліки повинні призначатися тільки фахівцем в області дерматології при виявленні попередньо турбуючого захворювання. Nitrofungin призначається при наступних поразках шкірних покривів грибком:

 • Руброфітія (rubrofitii);
 • Епідермофітія, розташована в області паху (Athleta scriptor inguina);
 • Трихофітія (trihofitia);
 • Грибок шкіри;
 • Мікози на стопах (Nolite fungal Infectiones);
 • Грибок вуха, але тільки зовні.

Як ми бачимо, хлорнітрофенольний Nitrofungin надефективні засіб проти грибка, який застосовують відповідно до інструкції. Але, якщо говорити про останній пункт, то тут Нітрофунгін не замінює краплі у вуха, оскільки з його допомогою обробляють лише зовнішню вушну раковину.

Поширеним вогнищем грибка стопи, який охоплює й міжпальцеві частини, є басейн та інші громадські місця з підвищеною вологістю – аквапарк, душ в спорт-закладах. Не прихильним може виявитися й носіння чужого взуття, так що будьте пильні, помірно гидливі та охайні.

Іноді засіб купують й для кішок, які постраждали від грибка, лишаю та ін. Плануючи провести подібний лікувальний курс свого вихованця, подумайте наперед, як відмити шерсть від спиртовмісного розчину. Як ми знаємо, домашні представники сімейства котячих не сильно обожнюють водні процедури. Тому для більш спокійного купання кішки, а також для уникнення отримання травм від її дряпаючих лапок, це повинні робити як мінімум дві людини. Нанесення засобу кошлатого або звіра з короткою вовною краще також здійснювати не поодинці.

Інструкція. Засіб у формі розчину застосовується зовнішньо шляхом нанесення на уражені шкірні ділянки за допомогою ватного тампона. Процедура проводиться не рідше 2-3 разів на добу щодня до того часу, поки не зникнуть всі симптоми захворювання у пацієнта.

Дуже корисним виявляється й застосування розчину в профілактичних цілях для уникнення рецидиву вже після зникнення ознак грибка. Але схема застосування дещо змінюється – частота проведення процедур скорочується до 2-3 в тиждень. Тривалість анти-рецидивуючого курсу становить 4-6 тижнів, після яких можна буде видихнути з полегшенням.

Розчин не можна приймати всередину – для лікування системних інфекцій, які не торкаються шкіри, застосовуються таблетки. Їх призначають, зрозуміло, лікарі.

Для обробки зовнішньої вушної раковини при грибкових ураженнях її протирають також ватним диском в розчині. Можна також покласти його у вухо, але ненадовго та неглибоко. Небажано, щоб ватка буквально хлюпала від не вичавленого спиртового засобу – він буде витікати з вуха, що є досить неприємним.

Опис протигрибкового Нітрофунгіну Нео

Головна відмінність Nitrofungin Neo від вищеописаного препарату – це така ж форма випуску з трохи іншим активно діючим компонентом. Препарат містить в собі тридеканаміну ундециленату в якості активного компонента, Нітрофунгін використовується вищеописаним способом. Його застосовують переважно для нігтів, а також стоп, які уражаються дерматофітами. Адже протигрибкова мазь не славиться таким зручним застосуванням, оскільки найчастіше ноги та пальці після нанесення місцево дуже некомфортно себе почувають. Більш зручним може здаватися тільки антигрибковий спрей, яким зрошують уражені ділянки.

Нео дозволяється застосовувати не тільки дорослим, але й дітям старше 2 років. У малюків дуже ніжна шкіра, яку тридеканаміновий засіб може занадто пересушити. Крім того, можуть також з’явитися надмірні лущення, які супроводжуються сверблячкою. Для зволоження використовуйте мазь з кальцієм пантотенатом 2 рази у день.

Яка ціна Нітрофунгіну сьогодні?

Nitrofungin відноситься до недорогих антигрибкових препаратів, тому він доступний для більшості людей, які його обирають (Україна). Його придбання здійснюється навіть без рецепта, що також радує.

Купити Нітрофунгін ви можете не тільки в стандартній аптеці – якщо ви перебуваєте за містом або на його околиці та у вас немає можливості піти в нормальну за асортиментом аптеку, то вам допоможе інтернет-сервіс. Звичайно ж, він доступний тільки при наявності інтернету на комп’ютері або смартфоні. Придбання ліків таким способом дуже зручне та ненав’язливе. Досвідчені консультанти, що працюють віддалено, допоможуть у всіх ваших питаннях.

Підбір аналога Нітрофунгіну

Якщо Nitrofungin виявився для вас невідповідним через необ’єктивно підвищену вартість конкретно для вас або через відсутність в аптеці поблизу будинку, то тут завжди є можливість витратити трохи свого часу та підібрати ідентичний за дією аналог засобу. Відзначимо, що такі аналоги можуть бути як більш дешеві, так й більш дорожчі, ніж оригінал. Подібною дією володіють такі препарати:

 • Amoderm (Амодерм);
 • Amorolac (Аморолак);
 • Loceril (Лоцерил);
 • Micolac (Міколак);
 • Atiphan (Атифан);
 • Lamiderm (Ламідерм);
 • Lamisil (Ламізил);
 • Lamicon (Ламікон);
 • Lamifast (Ламіфаст);
 • Lamifen (Ламіфен);
 • Micosil-Stomma (Мікозил-Стома);
 • Miconorm (Міконорм);
 • Micophin (Мікофін);
 • Terbiset (Тербісет);
 • Terbinaphine (Тербінафін);
 • Terbsil (Тербізил);
 • Fungoterbil (Фунготербіл);
 • Verryfilm (Верруфілм);
 • Micoseptine (Мікосептин);
 • Estezifine (Естезифін);
 • Teobon (Теобон);
 • Ciclogen (Цикложен);
 • Cinkundan (Цинкундан).

Важливо відзначити, що засіб, який знищує грибок не обов’язково має бути захмарно-дорогим, чудовий ефект можливий й в низькобюджетних варіантах. Не женіться за брендованими засобами, а погляньте оком на непримітні дешеві варіанти – тут все індивідуально.


Увага!

Використання Нітрофунгін та Нітрофунгін Нео без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.