Орсотен

Фармакологічна група: Для схуднення. Обмін речовин, Лікування ожиріння

Класифікація: A08AB01

Міжнародна назва: Orsoten

Діюча речовина: Орлістат

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Ожиріння сьогодні є проблемою не тільки чоловіків та жінок старшого віку, а й молоді. Причому, за останні роки випадки підліткового ожиріння почастішали й винні в цьому різні причини. Це й спадкова схильність, хвороби, спосіб життя з переважним знаходженням на одному місці, і харчування фастфудом. До усунення проблеми зайвого жиру в організмі потрібно підходити комплексно – одним тільки харчовим обмеженням необхідного результату не домогтися. Одним зі складових цього рецепта проти ожиріння є спеціальний медпрепарат, що сприяє зниженню зайвих кілограмів. Великою популярністю сьогодні користується Орсотен та Орсотен Слім, однак, їх варто приймати тільки після дозволу лікаря-дієтолога. Препарат має вікові обмеження та неприємні побічні ефекти які проявляються.

Інструкція по застосуванню Орсотену

Показання. Orsоten призначений для схуднення осіб від 18 років (в більш ранньому дитячому віці досвіду застосування ліків немає). Засіб застосовується:

 • При ожирінні (dolore-magna aliqua absoluta).
 • При зайвій вазі (AUCTARIUM). Це стосується і тих осіб, які ризикують отримати надлишкову вагу через наявність деяких показань до такої схильності.

Надмірна вага та ожиріння – це ті проблеми, з якими потрібно давати собі раду в обов’язковому порядку. Через велику вагу тіла людина відчуває труднощі при ходьбі, при піднятті на високі поверхи без ліфта на сходах, його швидко починає мучити задишка. Згодом у хворого ожирінням з’являються хвороби суглобів, оскільки їм важко витримати таке непередбачене для них навантаження у вигляді зайвого важкого жиру, починаються проблеми в роботі серця, печінки та інших органів. Багатьом людям, які пориваються позбутися зайвої ваги, нерідко потрібна і допомога психолога, оскільки переїдання – це нерідко психологічна проблема (людина їсть, коли переживає, нервується, радіє, сумує й т. д.).

В лікуванні вищезазначених проблем зі здоров’ям, які несуть ще більшу шкоду всьому організму, повинні прийматися багато рятувальних заходів одночасно. Тобто, прийому Орсотена недостатньо – часто лікар-дієтолог призначає хворому дієту для потрапляння в організм меншої кількості калорій, настійно рекомендує відмовитися від жирної та смаженої їжі, солодощів, мучного та ін. Можуть бути показані і фізичні навантаження, однак, це завжди вирішується в індивідуальному порядку, оскільки у кожного хворого ожирінням або надлишковою вагою свій організм та можливості. Тільки комплекс дій допоможе прийти до мети та отримати здорове тіло, струнке настільки, наскільки це передбачено генетично й наскільки його може зробити таким власник. Зверніть увагу, що лікування від цих проблем завжди є дуже довгим, за тиждень чи місяць важко домогтися потрібних результатів. Вага повинна спадати повільно та поступово, а різке зниження жиру може бути небезпечним для здоров’я людини. Стрімко-прогресуюче зниження маси тіла також може привести до смерті, оскільки серцю з такими темпами позбавлення від жиру важко працювати нормально та повноцінно.

Протипоказання. Orsoten дозволений до застосування не всім пацієнтам без розбору, а лише тим, які не мають протипоказань:

 • Індивідуально виникає чутливість до вмісту компонентів капсул (hypersensitivity quibus ipsa constituitur, ad hoc sese disponendi);
 • Холестаз (cholestasia);
 • Вагітність та гв (еt ab-utero, pectus-pascens);
 • Вік до 18 років (pars);
 • Синдром хронічної мальабсорбції (longismalabsorption syndrome).

Побічні ефекти. Кожного пацієнта, якому призначили Orsoten, лікар-дієтолог повинен попереджувати про те, що препарат має досить неприємні побічні дії. Однак їх можна уникнути при правильному дотриманні дієти.

Основна побічна дія препарату – це прояви з боку травного тракту. Потрібно сказати, що це вони пов’язані з тим, що препарат виконує функцію своєрідної губки для жирів, виводячи їх з організму через кал природним шляхом. При дезорганізації дієти та під час прийому занадто жирної їжі у пацієнта можуть виникнути жирні виділення з ануса, а також часті позиви в туалет, гази з мимовільним виділенням вмісту кишки. Іноді пацієнти скаржилися на нетримання калу, що, потрібно погодитися, вкрай неприємно, особливо працюючій поза домом людині. Щоб не відчути ці побічні ефекти препарату на собі, варто відводити належну увагу дієті.

Подібні найнеприємніші дії препарату носять швидкоплинний характер, але можуть тривати і до 3 місяців. Всі вищеописані явища можуть спостерігатися далеко не у кожного пацієнта та тільки на початку лікування – якщо в перші три місяці подібних ефектів не спостерігалося, то й в подальшому їх не буде.

Крім травного тракту, побічні дії препарату можуть проявитися і у вигляді:

 • головних болів (capitis-dolores temechku);
 • інфекцій верхніх відділів дихальних шляхів (et faucium-vitiis, nares et fauces);
 • ГРЗ та грипу (acuti-respiratorii morbo, flu);
 • дисменореї (aliquamdiu absentia menstruis);
 • слабкості (totum corpus infirmari);
 • судом (ut in convulsiones systematis nervosi centralis perturbationes);
 • статевих інфекцій (ex significatione genitalium Infectiones-in);
 • бульозних висипань на шкірі (bullous-et temerarius in cute);
 • цілодобово проявлявлення стану тривожності (adeo manifestum-anxietas);
 • гіпоглікемічних ознак (Signa-autem metabolicae hypoglycemic);
 • анафілактичних симптомів (anaphylactic inpulsa).

Інструкція по застосуванню. В добу зазвичай призначають по 3 капсули – по одній перед кожним прийомом їжі. Однак в разі, якщо в складі їжі зовсім немає ніякого жиру, прийом Орсотена можна навіть припустити без шкоди для ефективності лікування.

В ході терапії Орсотеном варто дотримуватись збалансованої, але гіпокалорійної дієти, де присутня мізерно-мала кількість жирів (не більш ніж 30%). Рекомендується їсти побільше фруктово-овочевих страв.

Варто врахувати, що навіть якщо ви будете приймати підвищені дози Orsoten, терапевтичний ефект засобу не підвищиться та вага швидше не знизиться. Курс лікування визначається лікарем-дієтологом зі стажем.

Опис препарату Орсотен Слім

Форма випуску та склад. Орсотен випускається у вигляді желатиново-твердих капсул, які приймають всередину по обумовленій раніше схемі лікування. Їх дія обумовлена ​​наявністю у складі такого головного компонента, як орлістат (orlistat). Ліки мають периферичний обумовлений механізм дії, за рахунок якого виявляється таким ефективним під час терапії ожиріння.

Орсотен відноситься до специфічно-чинних ліпаз в шлунково-кишковому тракті, які досить ефективні у застосуванні. Його дія навіть після одного прийому таблетки дуже довго тривала. Під дією препарату, який, до слова, не володіє системним впливом, зайвий жир з організму виводиться разом з калом. Причому, в фекаліях відсоток жиру значно підвищується протягом 1-2 діб після того, як була прийнята перша доза ліків.

Виведення Орсотену відбувається через кишківник в незміненому вигляді (близько 97 %), а через нирки препарат виходить в мізерно-малих концентраціях (близько 2 %).

Ціна Орсотену в аптеці сьогодні

Вартість даного препарату, який допомагає людям скинути зайву вагу є чималою. Навіть за одну упаковку капсул доводиться віддавати пристойну суму грошей, як для середньостатистичної людини в нашій країні з нехвалебною зарплатою, а про тривалий курс лікування й говорити не доводиться. Купити Орсотен можна без труднощів в кожній аптеці у вашому місті, однак, самому приймати його не можна.

З тієї причини, що препарат недешевий, багато пацієнтів ще й з цієї причини намагаються дотримуватися дієти, щоб швидше скинути зайві кілограми, припинити прийом і, звичайно, припинити витрачатися.

Чи має Орсотен дієві аналоги?

Орсотен, зрозуміло, має кілька подібно-діючих аналогів – ці препарати можуть мати як більш, так і менш доступну вартість. Але консультація у фахівця не буде зайвою в будь-якому випадку. Засіб можна замінити на:

 • Alai (Алай);
 • Alli (Аллі);
 • Xenical (Ксенікал);
 • Xenistat (Ксеністат);
 • Xenalten (Ксеналтен);
 • Listata (Лістата);
 • Listata-Mini (Лістата-Міні);
 • Orlislim (Орліслім);
 • Orlikel (Орлікел);
 • Orlip (Орліп);
 • Orlistat (Орлістат);
 • Simmetra (Симетрії).

Деякі пацієнти купують Орсотен замість Ксенікалу, оскільки другий варіант є більш дорогим. Однак тут потрібно враховувати такий момент, що Ксенікал має більшу кількість активного компонента в складі, а, відповідно, його дія більш виражена. На форумах про схуднення за допомогою засобів нерідко можна зустріти інформацію, що Орсотен після Ксенікалу взагалі не робить ніякої дії та жири не виходять з організму. Це, швидше за все, полягає саме в меншій кількості активної речовини в Орсотені. Не менш важливим вважається й дотримання дієти.


Увага!

Використання Орсотен без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.