Панавір

Фармакологічна група: ГРВІ, застуда і грип, Противірусні препарати

Класифікація: J05AX

Міжнародна назва: Panavir

Діюча речовина: Панавір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Препарат панавір – це надійний противірусний засіб системного використання. Є вираженим імуномодулятором, в рази підвищує резистентність організму. Препарат існує в різних варіантах та має різне застосування – ін’єкції, гель, спрей та свічки. Ліки застосовується при патологічних інфекціях, включаючи вірусне ураження папіломатозом, герпес другого та першого типів, вірус енцефалітного кліща, важкого грипу та ГРВІ. Використовується як внутрішньовенно, так й зовнішньо.

Панавір інструкція із застосування

Так, як препарат має різні варіації випуску, застосування різних версій панавіру відрізняється – від внутрішнього до зовнішнього застосування. Застосуємо, як:

В ампулах

Дана варіація призначена для внутрішньовенного введення. Вміст ампули варто вводити повільно та струменево. Необхідно пам’ятати, що не варто змішувати рідину ампули з подібними в одному шприці. Дози, тривалість курсу уколів та частоту застосування визначає виключно лікуючий лікар.

Як правило, дорослим з ураженням герпесу другого та першого типів, а також вірусом енцефалітного кліща призначають по 5 мілілітрів розчину двічі. Інтервал між ін’єкціями може становити 24 або 48 годин. Якщо виникає гостра необхідність, його застосовують повторним курсом через тридцять днів.

При папіломавірусній та цитомегаловірусній інфекції противірусний засіб призначають у схожій дозі, але з інтервалом в дві доби. Після перших трьох уколів, встановлюється інтервал у 72 години. Курс триває близько п’яти ін’єкцій.

У вигляді Инлайт спрея

Версію препарату у вигляді спрею варто використовувати, гарненько струснувши флакончик з рідиною перед безпосереднім застосуванням. Наносити гель при зовнішньому застосуванні потрібно даним чином – вертикально тримаючи флакон та двічі натиснувши на клапан.

А ось для інтравагінального використання потрібно озброїтися спеціальною насадкою в варіації порожнистої трубки. Насадка встановлюється на флакон та вводиться довгою стороною в порожнину піхви. При цьому, варто лягти на спину, трохи піднявши ноги та зігнувши їх в колінах. Натискати на клапан варто двічі, оскільки виключно дана доза спрею-гелю є оптимальною.

При грипі та складних формах ГРВІ, потрібно обробляти спреєм порожнину ніздрів – двічі на добу. Також, Инлайт спрей застосуємо при ураженнях глотки та гортані. В такому випадку, гелем обробляють горло та ротову порожнину близько двох разів на добу. Застосовувати засіб потрібно протягом п’яти діб, що є найбільш оптимальною дозою.

Необхідно враховувати, що ліки виготовляється й в вигляді звичайного спрею, та в варіанті спрея для порожнини рота.

Гель панавір

Версію у вигляді гелю використовувати виключно зовнішньо. Невелика кількість мазі варто наносити на уражені місця дуже тонким шаром. Засіб може бути застосовано й до слизових. Тривалість, а також дозування та схему лікування призначає тільки фахівець.

Як правило, гель застосовують протягом дня близько п’яти разів. Курс становить близько 4-5 днів. Якщо клінічна картина хвороби показує занедбаність лікування, мазь призначають на десять днів ..

У вигляді свічок

Ректальні та вагінальні супозиторії застосовують виключно чистими руками лежачи на спині. Курс та схему лікування легко визначить відповідний фахівець.

При герпесі та вірусі енцефалітного кліща супозиторії застосовують у вигляді введення двох свічок. Інтервал становить добу або 48 годин. Курс становить не більше двох свічок.
При гострій формі хвороби, свічки призначають повторним курсом, але виключно через місяць після останнього застосування.

А ось від папілом супозиторії вводять один раз на 48 годин. Після третьої свічки, інтервал збільшують на добу. Курс становить п’ять свічок препарату. Таке ж дозування та схема може бути застосована при цитомегаловірусній інфекції, ГРВІ та грипі.

Противірусний панавір спрей – призначення препарату

Ліки в варіації спрею відмінно усувають бактерії, боряться з вірусами та ефективно відновлюють слизові оболонки. Випускається в двох різновидах:

Панавір-інтим – це спрей, який підходить для догляду за статевими органами до і після статевого акту, бореться з інфекціями та вірусами, знижує ризики зараження ЗПСШ. Спрей-інтим запобігає розмноженню патогенних бактерій при кондиломах та папіломах. Випускається в парі зі спеціальною насадкою, яка дозволяє якісно обробити інтимні зони. Засіб заборонений для використання під час вагітності. Також, спрей не містить спирту та гормонів, не токсичний для шкіри та слизових, має нейтральний Нр. Для профілактики ЗПСШ рекомендується для застосування в парі з презервативом.

Инлайт-гель для рота та носоглотки – відмінно знижує ризики захворювання на грип та ГРВІ. Даний спрей дозволений при вагітності, підходить для дітей, на відміну від інших форм. Спрей-гель допомагає запобігти поширенню бактерій, відновлює слизові рота та носоглотки й зупиняє кровоточивість ясен. Піклується про порожнини рота, знімає роздратування, заліковує ранки та опіки.

Инлайт-гель – застосовується при інфекційних хворобах шкіри, які супроводжувався великим запаленням. Активний при герпесі, зокрема й при генітальній формі. Не рекомендований при лактації та періоді вагітності. Особливо дієвий при початковій стадії захворювання.

Панавір гель захисний, як варіант для зовнішнього застосування

Даний гель в різновиді мазі може бути застосований виключно для зовнішнього використання. Мазь може бути застосована при вірусних хворобах та інфекційних ураженнях шкіри й слизових оболонок. Відмінно проявляється при герпесі, зокрема – генітальній та оральній формі. Включає до свого складу екстракт пагонів картоплі. Гель має білясте забарвлення та легку текстуру. Може використовуватися протягом терапії проти вірусу папіломи людини та кондиломах. Мазь дуже швидко вбирається та надійно захищає шкіру від додаткових подразнень та розмноженні інфекцій й бактерій. Гель-мазь запобігає інтенсивному розмноженню папілом.

Засіб не може бути застосовано під час періодів лактації та вагітності.

Панавір – доступна ціна та висока якість

Так скільки коштують незамінні ліки і де їх можна знайти? Препарат в будь-якій формі доступний в аптеці. Розчин для ін’єкцій. Доступний виключно за рецептом лікаря. Ціна на дану лінійку досить доступна та варіюється в залежності від варіації ліків.

Купуйте ліки тільки в перевірених аптеках та тільки на інтернет-ресурсах з ліцензією, щоб не наштовхнутися на підробку панавіру. Звертайте увагу на упаковку та терміни придатності ліків, цілісність упаковки й наявність штрих-коду.

Якщо немає бажання шукати препарат в своєму місті в мережі аптек, можна замовити його в інтернет мережі. При цьому, обов’язково переглядайте ліцензію сайту на продаж лікарських засобів. Кращим варіантом стане онлайн-аптека.

Панавір свічки – полегшена версія інтенсивної дії

Випускаються у вигляді супозиторіїв для кожного з партнерів – ректальні та вагінальні. Версія володіє своїми індивідуальними перевагами:

 • ректальні супозиторії – ефективні при герпесі другого, а також першого типів, застосовні при папіломах та гострих кондиломах. Підходить для запобігання розмноження інфекції при ВПЛ та герпесі, відмінно допомагає при простатиті в складі комплексної терапії. Зілля у вигляді ректальних супозиторій бореться з цитомегаловірусом, надає сильну протизапальну дію та добре зарекомендував себе проти кліщового енцефаліту.

Не застосовуються при гострих проявах геморою, зовнішнього, кровотечах будь-якої етіології та вагітності. В період лактації також є протипоказанням.

 • вагінальні супозиторії – вводяться виключно вагінально. Роблять сильну протимікробну та противірусну дію. Супозиторії боряться з кондиломами та папіломатозом, перешкоджають розмноженню мікроорганізмів. Свічки нерідко застосовують при респіраторних хворобах та важких формах грипу, а також – герпесі першого та другого типів.

Заборонені при вагітності та не рекомендовані до 18 років.

Панавір – доступні аналоги

Як і кожен препарат, різні форми панавіру мають свої аналоги. Різні аналоги мають схожу дію, мають максимально близький до первісного продукту склад та ідентичні властивості. Має наступні аналоги:

 • Амізон – випускається у вигляді таблеток. Ціна даного препарату вкрай низька, а ефективність абсолютно не поступається панавіру. Таблетки пом’якшують симптоматику грипу та ГРВІ, лікують інфекційний мононуклеоз, ефективні при енцефаліті та менінгіті. Підходять для лікування важких вірусних форм. Більш сильною версією є Амізон Макс.
 • Циклоферон – є аналогом розчину для ін’єкцій. Допомагає при вірусних хворобах та ротавірусі. Не вживають від папілом та кондилом.
 • Арбідол – допомагає підвищити імунітет, допомагає при ГРВІ, вірусних хворобах та важкому грипі. Ефективний при пневмонії. Випускається в таблетованій формі.
 • Гіпорамін – є розчином для інгаляцій. Відмінно вбиває віруси та бореться з інфекціями. Відновлює слизові.
 • Зовіракс – допомагає усунути лущення та швидко відновити шкіру.
 • Ацикловір – протистоїть герпесу, добре усуває свербіння та сильне печіння.
 • Феністил – хороший проти герпесу, від папіломи людини. Відмінно проявляється на початкових стадіях хвороби.
 • Віферон – випускається в варіаціях мазі, свічок та гелю. Гарний проти ВПЛ та усунення кондилом.
 • Епіген інтим – випускається у варіанті спрея. Пригнічує вірусні клітини та перешкоджає поширенню інфекції. Ефективний проти папілом.
 • Генферон – випускається у вигляді супозиторій. Допомагає в боротьбі з папіломавірусом. Не потребує додаткового комплексного лікування. Руйнує білки вірусів та припиняє їх синтез.

Панавір є ефективним засобом, який робить сильну захисну та противірусну дію. Він відмінно запобігає поширенню інфекції та допомагає в короткі терміни позбавитися від герпесу, ВПЛ та кондилом. Особлива дієвість даного лікування відзначається на початковій стадії лікування. Будьте здорові!


Увага!

Використання Панавір без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.