Панцеф

Фармакологічна група: Антибіотики

Класифікація: J01DD08

Міжнародна назва: Pancef

Діюча речовина: Цефіксим

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Фарингітом називається захворювання, при якому відбувається ураження слизової оболонки глотки та її лімфоїдної тканини в результаті появи локального запального процесу. Дана хвороба гортані характеризується болем в горлі, який також супроводжується першінням, а ще сухим, не сильно турбуючим кашлем. Його нерідко сплутують зі звичайною застудою, а також тонзилітом, ларингітом та ін. Фарингіт, має інфекційне або вірусне походження, повинен лікуватися своєчасно та правильно, в іншому випадку пацієнт дуже ризикує переходом хвороби в хронічну форму. Це загрожує ускладненнями різної тяжкості, які можуть зачіпати інші органи та системи в організмі. Відмінним антибіотичним препаратом, за допомогою якого часто лікують фарингіт та багато інших хвороб, є Панцеф. Перед застосуванням засобу обов’язково варто порадитися з лікарем і, в цілому, побувати у нього на прийомі для точної постановки діагнозу. Крім того, іноді засіб протипоказаний до застосування, якщо пацієнт стабільний в певному стані.

Інструкція по застосуванню Панцеф

Опис та склад антибіотика. Панцеф (Pancef) є цефалоспориновим антибіотиком 3 покоління (cephalosporin antibiotic usque аd tertiam generationem), він має наполовину синтетичне походження та застосовується для лікування різноманітних інфекційних хвороб. Приймається всередину, а потім чинить на  організм хворого системно-бактерицидну дію. Головний компонент у складі препарату – це цефіксим (cefixime), який бореться з широким списком шкідливих бактерій-збудників. Однак деякі бактерії проявляють сильну стійкість по відношенню до нього, тому перед застосуванням засобу в лабораторних умовах повинно бути з’ясовано, яка саме хвороба атакувала пацієнта.

Приймається всередину, після чого відзначається його незалежна від прийому їжі біодоступність, складова не більше 40-50%. Після потрапляння в організм цефіксим зв’язується з альбумінами – плазмовими білками (PLASMA proteins albumin), та загальний відсоток цього зв’язування становить приблизно 65%. Виведення препарату відбувається через нирки, а також разом з жовчю протягом однієї доби після прийому всередину.

Pancef випускається у вигляді одягнених в плівку таблеток, а також у вигляді гранул (або порошкоподібної речовини), з яких надалі перед прийомом готується суспензія. Залежно від форми випуску, в складі препарату є додаткові компоненти.

Показання. Pancef призначається при інфекційних, вірусно-вражаючих хворобах, грибках, а також для лікування хвороб, які пов’язані з ураженням гонококками або хламідіями. Зокрема, препарат ефективний при лікуванні таких гострих та хронічних хвороб, як:

 • Фарингіт (Progressіve PHARYNGITIS);
 • Тонзиліт (inliminie primo angina);
 • Простатит (masculuim-prostataye);
 • Трахеїт (universya TRACHEITIS);
 • Неускладнена гонорея (Gonorrhoea sіmpleх-sample);
 • Ларингіт (intellegitur LARYNGITIS);
 • Синусит (gravibusy sinusitise);
 • Цистит, уретрит (Tractuis-urogenitalis et іn CYSTITIS-urethritisy);
 • Гайморит (periculo-sinusitіs);
 • Бронхіт (nulla in pulmonibus fluxusu BRONCHITIS);
 • Отит середнього вуха з гнійними виділеннями (cum-purulentus defluxionis оtitis-Mediа).

Якщо людина в період почастішання застуд або іншу пору року хворіє занадто часто, зокрема, застудними захворюваннями, то вона може зіткнутися з фарингітом, ларингітом, гайморитом та іншими хворобами. Це свого роду ускладнення застуди та не терпить зволікань. Зверніться до лікаря вчасно – так підібрана вірно терапія, що включає Панцеф або інший антибіотично-обумовлений засіб, допоможе значно швидше. Не варто намагатися позбутися від цієї болючої проблеми самостійно, оскільки, не знаючи точного діагнозу, можна нашкодити самому собі.

Інструкція по застосуванню. Незалежно від форми, Pancef застосовують всередину, оскільки цей антибіотчний засіб має системну дію (systemicya-impulsum antibiotic).

Таблетки

Пацієнтам, вага яких становить понад 50 кг (включно з дітьми від 12 років), в добу призначають 400 мг препарату. Ця доза приймається або раз на добу, або два, де засіб розділяється по 200 мг на ранок та аналогічну кількість на вечір. Терапевтичний курс, як правило, становить від 7 до 10 днів та залежить, перш за все, від виду інфекційного ураження. Якщо справа стосується неускладненої гонореї Gonorrhoea simplex-sample, то Pancef в даному випадку приймають виключно одноразово в дозі 400 мг.

При лікуванні інфекцій, викликаних стрептококами, терапія триває трохи менше, ніж 10 днів.

Пацієнти, які страждають від порушення функції нирок, а також ті особи, яким доводиться перебувати на гемодіалізі, зазвичай приймають Панцеф в дозі, яка на 25% менше стандартної. Тобто, таким пацієнтам показано застосування 300 мг на добу замість 400 мг.

Суспензія

Спочатку суспензію необхідно приготувати, для чого використовують гранули. Для цього беруть флакон та змахують ним кілька разів, щоб максимально добре перемішати речовину в ньому. Далі, для отримання 60 мл суспензії, в мірний ковпачок набирають 40 мл води, яка повинна попередньо прокип’ятитися та охолодитися приблизно до кімнатної температури. Потім воду вливають у флакон в два етапи та добре перемішують. Як тільки суспензія стане гомогенно-однорідною, її можна використовувати за призначенням. Приготовлені таким чином за допомогою води ліки зберігають в умовах холодильника не більше 12 годин, а перед кожним застосуванням добре збовтують для максимального розподілу діючої речовини в рідині.

Дозування препарату варто здійснювати за допомогою мірного ковпачка, який додається до ліків. Дітям, вік яких становить від 6 місяців до 12 років, Pancef дають в дозі 8 мг на 1 кг маси тіла один раз на добу. Якщо лікар призначив прийом засобу два рази на добу через 12 годин, то тут береться до уваги дещо інший розрахунок – 4 мг на 1 кг маси тіла. Лікування складає 7-10 днів. Якщо ви почали лікуватися суспензією Панцеф, то продовжувати терапію потрібно нею ж і не можна використовувати таблетки, оскільки ці форми випуску ліків мають різну біодоступність.

Панцеф у вигляді суспензії

Суспензія – це ідеально підібрана форма випуску ліків, що підходить для дітей від півроку. Під час лікування її дуже зручно дозувати та застосовувати. Діти, як правило, не відмовляються від прийому цих ліків, оскільки за допомогою спеціальних добавок вони мають приємний смак.

В складі Панцефа є така головна речовина, як цефіксим тригідрат, який бореться з чутливими до нього мікроорганізмами. Крім цефіксиму, в препараті у вигляді суспензії є такі допоміжні компоненти, як сахароза (saccharose), бензоат натрію (eiget-sodiume benzoate), камедь ксантінова (Prunus), ароматизатор, що імітує апельсин (Creates a chemicаl-quoid pubentes therbae bonus odor aurantiayco) .

Панцеф в формі таблеток

Як і суспензія, таблетки Pancef призначені для внутрішнього застосування. Вони призначаються, як було сказано раніше, дорослим пацієнтам та дітям від 12 років, які важать понад 50 кг. Застосування таблеток при вагітності, а також під час грудного вигодовування можливо, однак, препарат дозволяють тільки в тому випадку, якщо хвороба серйозна та може принести матері сильну шкоду (quia іnpericulo matris valetudine).

В складі кожної таблетки є 400 мг цефіксиму як головної речовини, а такoж допоміжні компоненти у вигляді лаурилсульфат натрію (albiesysulfate-sodiumi), макрогола (macrogolic substantya), гіпромелози (hypromellosie) та ін. Якщо у вас є будь-якого виду непереносимість одного або декількох відразу компонентів в складі препарату (unius veyl plurium partium pharmacum intolerantia), то вам варто відмовитися від його прийому.

Яка ціна Панцефу сьогодні?

Ціна препарату – це завжди актуальне питання, яке цікавить всіх пацієнтів без розбору. Після призначення Панцефу пацієнт насамперед дізнається, скільки він коштує в аптеках міста та інтернету. Це об’єктивно дорогий препарат, якщо порівнювати його з іншими антибіотиками. Плюс в тому, що курс лікування з його застосуванням нетривалий, а це значить, що покупку не доведеться повторювати багаторазово.

Купити Панцеф легко, оскільки він продається практично повсюдно – від аптек на околицях міста до великих мереж в самому епіцентрі населеного пункту. При бажанні можна знайти, де купити його дешевше через інтернет, або ж підібрати аналог.

Вибір аналога антибіотика Панцеф

Для вибору найкращого аналога Pancef найкраще скористатися інтернетом. Зараз є багато сайтів, де зібрані аналоги та інші замінники ліків, що мають однакове призначення, але різну назву, ціну та іноді діючу речовину. Але попередньо обраний засіб повинен обов’язково підтвердити лікар.

Панцеф можна замінити такими засобами:

 • Cefthriaxon (Цефтріaксон);
 • Ceftidine (Цефтидин);
 • Klaforan (Клафоран);
 • Rocefin (Роцефін);
 • Suprax (Супракс).

Увага!

Використання Панцеф без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.