Поліжинакс

Фармакологічна група: Акушерство та гінекологія

Класифікація: G01AA51

Міжнародна назва: Polygynax

Діюча речовина: Неоміцин, Ністатин, Поліміксин B

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Багатьом жінкам знайома така проблема, як патології запального характеру, що послужили причиною жвавості різноманітних грибків, а також бактерій гінекологічного роду. Подібні хвороботворні мікроорганізми доставляють великий дискомфорт і можуть спричинити за собою різноманітні серйозні наслідки. Але фармакологічна індустрія не стоїть на місці й пропонує перевірений, результативний лікарський засіб під назвою Поліжинакс. Напевно, багатьом представницям слабкої статі він вже відомой і перевірений на особистому досвіді. Даний препарат являє собою комплексний медикаментозний засіб, для якого характерна протигрибкова дія. У більшості випадків використовується в боротьбі з досить поширеним жіночим захворюванням, як молочниця.

Детальна інструкція по використанню засобу високої ефективності Поліжинакс

Даний лікарський засіб випускається у формі вагіналиних капсул і є медикаментом французького виробництва. Багато жінок їх називають свічками, які мають жовтуватий колір і м’яку структуру. Усередині свічки розташовується однорідна рідкувата консистенція, що має коричневий відтінок. Активними складовими частинами виступає комплекс з’єднань:

 • 100000 міжнародних одиниць ністатину;
 • 35000 міжнародних одиниць неоміцину;
 • 35000 міжнародних одиниць поліміксину В;
 • Полідиметилсилоксан гель.

Також склад даного лікарського засобу включає комплекс другорядних з’єднань, таких як:

 • 1000 диметикон;
 • Олія соєва;
 • Гліцерин;
 • Желатин;
 • Тефоз 63.

Свічки передбачені для вагінального введення. Основна перевага такого лікарського виду – це безпосередньо пряма дія на область ураження. Ніяк неможливо домогтися такої результативності за допомогою таблеток та інших медикаментозних засобів.

Активні інгредієнти впливають на вагінальну флору бактерицидно і повністю купируют активність грибків. Дані функції виконує ністатин, причому з високою результативністю. Активний інгредієнт у формі гелю позбавляє від сверблячки, а також допомагає протимікробним з’єднанням швидше проникнути в складки піхви дрібного розміру. При використанні вагінальних свічок активні складові частини розмірено дислокуються по зовнішності нанесення, ліквідуючи при цьому хвороботворні мікроорганізми. Практично не абсорбуються в кров.

Головне питання переважної більшості представниць слабкої статі: «Від чого допомагають капсули Поліжинаксу?». від:

 • Процесу запального характеру, що протікає в шийці матки, а також в піхву (даний процес носить назву цервіковагініт).
 • Від процесу запальної течії піхви, а також вульви у більшості жінок (вульвовагініт).
 • Від запального процесу піхви на тлі занесеної інфекції, спровокованої різними бактеріями, а також грибками (даний процес носить назву змішаний вагініт).
 • Процесу запального характеру, спровокованого різноманітними грибками (вагініт грибковий).
 • Запального процесу слизової оболонки, спровокованого хвороботворними бактеріями (так званий вагініт бактеріальний).

Також варто відзначити високу результативність даного лікарського засобу в подальших обставинах:

 • Терапія ерозії шийки матки шляхом припікання;
 • Введення маткової спіралі як до, так і після подібної маніпуляції;
 • Безпосередньо напередодні проведення аборту, а також пологів;
 • Напередодні хірургічного втручання на органах статевої системи.

Застосовувати вагінальні свічки даного медикаменту заборонено:

 • При вагітності, зокрема це стосується перших трьох місяців виношування немовляти. Перш за все, це обумовлено тим, що на даний момент відсутні достовірні відомості про нешкідливість даного медикаменту на жінку в положенні, а також на сам ембріон. Крім цього, лікарський засіб включає до свого складу сполуки, які надають токсичну дію на ембріон, такі як поліміксин, а також неоміцин. Але, незважаючи на ці факти, значна частина фахівців виписують майбутнім матерям Поліжинакс, як засіб терапевтичного дії, але при цьому лікарі – гінекологи ведуть систематичний контроль стану вагітної жінки. Багато гінекологів рекомендують використовувати Поліжинакс напередодні пологів, оскільки він приводить в норму вагінальну флору, а також запобігає ймовірність інфікування для майбутнього малюка.
 • При грудному вигодовуванні.
 • При непереносимості індивідуального порядку складових частин лікарського засобу.
  В цілому, даний медикаментозний препарат непогано переносять практично всі пацієнти. Але в ряді випадків можуть розвинутися такі небажані ефекти: алергія в різних проявах; почервоніння промежини; систематичне поколювання в області піхви; свербіж.

На даний момент про випадки перевищення допустимого дозування свічками Поліжинакс нічого не відомо.

Правильне застосування та необхідне дозування свічок Поліжинакс

Дозування та довгостроковість терапевтичного лікування визначається лікуючим кваліфікованим фахівцем. У більшості випадків свічку вводять один раз в день. Рекомендується дану маніпуляцію проводити безпосередньо перед тим, як лягти спати, оскільки під час сну усувається ймовірність витікання даного лікарського засобу. Середня довгостроковість терапевтичного лікування варіюється від шести до дванадцяти днів.

Багато пацієнтів запитують свого гінеколога: «Як правильно вводити дані супозиторії?». Свічка вводиться в піхву. Для зручності проведення даної процедури жінці необхідно лягти на спину і ввести супозиторію у піхву якомога глибше. Безпосередньо перед здійсненням подібної маніпуляції необхідно добре помити руки з милом, а також статеві органи.

У ряді випадків цей медикаментозний препарат призначають підліткам з метою усунення вагініту. Капсулу вводять також один разу в день. Якщо ж мета – позбутися від молочниці, то перед проведенням процедури дівчині необхідно провести спринцювання.

Якщо капсули застосовуються в профілактичних цілях, то довгостроковість лікування не повинна перевищувати семи днів. У період терапії гінекологи дозволяють вести статеве життя. Під час менструального циклу лікування не припиняють. Якщо ж з якихось обставин необхідне дозування було пропущено, то в подальшому його просто збільшують в два рази, тобто вводять замість однієї супозиторії, дві. Безпосередньо напередодні терапевтичного лікування даним лікарським засобом лікуючий фахівець повинен взяти мазок на аналіз, щоб визначити чутливість мікрофлори пацієнтки.

Необхідно відзначити, що в період терапії кандидозу лікування призначається обом статевим партнерам. У цей період не можна приймати спиртне. Ефективність спостерігається вже після дворазового дозування. Така симптоматика, як печіння і свербіж повністю проходять.

Перед курсовим лікуванням слід докладно простудіювати інструкцію, оскільки в ній вказані деякі рекомендації, щодо використання лікарського засобу Поліжинакс. До них відноситься:

 • Засіб не впливає на функціонування мозкової діяльності.
 • При розвитку небажаних реакцій, а також у випадках відсутності результативності слід повідомити про це лікаря.
 • Використовувати даний різновид лікарського засобу поряд з іншими медикаментами (розчину або крему – антисептики) практикуючі фахівці не радять, оскільки діяльність активних складових частин свічок Поліжинаксу істотно зменшується.
 • Тривале застосування вагінальних супозиторіїв не допускається, оскільки це може привести до стійкості бактерій і грибків.
 • У період терапії не можна застосовувати засоби контрацепції, зроблені з латексу.

Ціна вагінальних капсул Поліжинакс

Як відомо, ціновий сегмент залежить від багатьох складових. Це може бути місце розташування аптечного пункту, націнка постачальника і багато інших. Саме з цих причин вартість даного лікарського засобу в аптечній мережі незначно відрізняється. В середньому, ціновий сегмент на даний медикамент прийнятний і по кишені середньостатистичному пацієнтові. Поліжинакс є рецептурним засобом, тому провізори аптечних мереж при покупці вимагає рецепт від лікуючого фахівця. Придбати даний різновид лікарського засобу можна в будь-якому аптечному пункті або в інтернет – аптеках.

Діючі аналоги на ринку фармакології медикаментозного засобу Поліжинакс

Як правило, з тих чи інших обставин призначений лікарем лікарський медикамент може не підійти пацієнту, зважаючи на індивідуальну особливость організму. Це можуть бути алергічні прояви або нетерпимість складових інгредієнтів. В такому випадку лікуючий фахівець підбирає заміну оригіналу. До аналогів даного лікарського засобу можна зарахувати:

Гітерну – впливає бактерицидно, знімає запалення. Випускається у вигляді вагінальних таблеток. Допускається терапевтичне лікування даним медикаментом жінкам в положенні, а також годуючим матерям.

Ельжіну – засіб вітчизняного виробництва. Впливає на різноманітні мікроорганізми, знімає запальний процес. Випускається у формі таблеток, які вводяться в піхву. Медикаментозний засіб призначається особам від вісімнадцяти років, а також жінкам, які виношують дитину і годують грудним молоком.

Тержинан – медикамент французького виробництва. Випускається у формі вагінальних таблеток. Призначається в період вагітності та годування груддю. Ефективний даний засіб по відношенню до вагінітів, грибків. Крім цього, багато гінекологів призначають своїм пацієнткам даний замінник з метою профілактики вищеописаних хвороб, а також безпосередньо перед родовою діяльністю або напередодні майбутнього аборту.

Амітакс – медикамент вітчизняного виробництва. Відноситься до синоніма Поліжинаксу. Виготовляється виробниками у формі вагінальних капсул. Даний лікарський засіб не дозволено використовувати в перші три місяці виношування плоду, а також в період грудного вигодовування.

Лактонорм
– препарат вітчизняного виробництва. Якісний аналог, який здатний усунути вагіноз бактеріальний, вагініт або вульвіт. Найчастіше призначається пацієнтам напередодні майбутнього хірургічного втручання.

Екофуцін – лікарський засіб російського виробництва. Не завжди буває в наявності в аптечних мережах. У більшості випадків призначається від кандидозу і кольпіту. Після введення медикаменту в піхву у жінки виникає свербіж. Таке явище є нормою.

Синтоміцин – є найбільш доступним замінником оригіналу. Виробляється в Росії. Має високу ефективність проти цервицита і кольпіту. Також застосовується при введенні спіралі в матку. У порівнянні з перерахованими вище аналогами, у даного замінника є великий ряд обмежень: патології нирок і печінки важкого протікання, різноманітні грибкові інфекції. До всього, медикаментозний препарат не дозволений для застосування дівчаткам, які не ведуть інтимне життя. Також лікарський засіб не можна використовувати жінкам в положенні та годуючим грудним молоком.

Полижинакс Вирго – є абсолютним синонімом оригіналу французького виробництва. Має такі ж показання та обмеження, як і чинний оригінал. Ціновий сегмент аналога нічим не відрізняється від Поліжинаксу. Крім того, дане медикаментозний засіб випущено спеціально для застосування в педіатричній практиці.


Увага!

Використання Поліжинакс без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.