Румалон

Фармакологічна група: Опорно-рухова система (апарат)

Класифікація: M09AX

Міжнародна назва: Rumalon

Діюча речовина: Глікозаміногліканопептидний комплекс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Основою основ в організмі людини є опорно-руховий апарат (ОДА), тому він завжди повинен бути здоровим, а можливі патології – вчасно виявленими та вилікуваними. Згодом, коли організм починає старіти, ОДА, будучи єдиним кістково-м’язовим комплексом, стає вразливим до прояву хвороб. Вони, тим самим, вражають не тільки суглоби та кістки, але й нервові закінчення, м’язи та зв’язки людини, оскільки вони також входять в систему ОДА. Кожній людині дуже корисно було б знати, як влаштована опорна система його організму, оскільки це допомогло б уникнути багатьох проблем і розподіляти навантаження по всьому тілу максимально раціонально. Для лікування хвороб ОДА, які виникають не тільки в силу віку, але і при багатьох інших факторах, застосовують ефективний препарат у вигляді уколів під назвою Румалон.

Інструкція по застосуванню уколів Румалон

Опис, склад та форма випуску препарату. Rumalon є дієвим в наш час препаратом, який призначений для лікування хвороб ОДА. Він випускається у вигляді розчину, за допомогою якого в процесі лікування патології здійснюються ін’єкції за показаннями.

Препарат має тваринне походження та головна його функція полягає в стимуляції регенерації хрящової тканини в організмі людини. Для створення речовини, яка виступає головною речовиною в складі препарату, використовують екстракт хрящової тканини та головно-мозкової тканини молодих телят.

Румалон – це хондропротектор, який впливає на розвиток остеоартрозу уповільнюючи, а також приводить до норми гіалінову хрящову тканину. Він сприяє зменшенню ферментної активності в хрящах, а також допомагає збільшуватися в кількості синовіальній рідині в організмі.

Важливо, діючою речовиною в складі Румалону є глікозаміногліканопептидний комплекс, який й впливає на опорно-рухову систему відповідно. В якості допоміжних компонентів тут виступають ін’єкційно-підготовлена ​​вода та метакрезол. Розчин, як правило, прозорий та коричнево-жовтий, а також він не володіє виражено-характерним запахом, крім легкого запаху метакрезолу.

Призначений Румалон виключно для внутрішньом’язових ін’єкцій, які бажано виконувати в умовах стаціонару.

Показання. Препарат Rumalon призначають тільки після повної постановки діагнозу в результаті здачі необхідних аналізів в клінічних умовах. Причиною для призначення цього засобу служать наступні дегенеративні хвороби ОДА:

 • гонартрози різного ступеня (gonarthrosis);
 • артрози міжпальцьових суглобів (InterDigital iuncturam Arthrosis);
 • спондильози (spondylosis);
 • коксартрози (coxarthrosis);
 • меніскопатія будь-якої стадії (meniskopatiya);
 • спондилоартрози (spondyloarthrosis);
 • хондромаляція, що вразила надколінки на ногах (chondromalacia patellae).

Незайвим буде відзначити, що багато лікарів рекомендують купувати Румалон саме виробництва Швейцарія, оскільки він має найвищу якість та здатний забезпечити найкращий результат лікування. Існує також російське і румунське виробництво даного препарату, яке хоч і поступається швейцарському, але зовсім трохи. Якщо вам не вдалося знайти швейцарський Румалон – це не біда, адже в такій ситуації можна сміливо придбати препарат з іншої країни.

Протипоказання. Цей препарат, активно застосовується при зазначених вище захворюваннях ОДА дегенеративного характеру, призначають тільки тим пацієнтам, які не мають протипоказань. Зокрема, Rumalon заборонений до прийому, якщо:

 • Пацієнт – жінка, яка вагітна або годує малюка грудьми;
 • Пацієнт перебуває в дитячому віці (до 18 років приблизно);
 • У людини спостерігаються алергічні реакції по відношенню до глікозаміногліканопептидного комплексу, який є головним компонентом у складі препарату;
 • Хворий страждає таким аутоімунним захворюванням, як ревматоїдний артрит.

Крім того, препарат іноді може давати побічні ефекти у вигляді головного болю, нудоти, диспепсії, зрідка бувають кропив’яні висипи. Зверніть увагу, що в деяких випадках після введення 3-6 ін’єкцій у пацієнта з’являється посилений біль в суглобах. Але цей стан не вимагає відміни препарату,оскільки навіть без будь-якої сторонньої допомоги він досить швидко сходить нанівець самостійно.

Інструкція по застосуванню. Румалон призначають виключно дорослим пацієнтам за показаннями, користуючись таким обов’язковим прийомом, як внутрішньом’язові ін’єкції. Попередньо варто упевнитися, що пацієнт переносить Румалон добре, для чого лікар вводить препарат малими дозами – 0,3 мл сьогодні та 0,5 мл на наступний день. Якщо ніяких негативних реакцій не було, то це означає, що ін’єкції повністю безпечні для застосування в даному випадку.

Перед введенням ін’єкції її місце знезаражують за допомогою ватки та спирту. Укол повинен бути глибоким в м’яз. Дозування засобу та частота його введення зазвичай дорівнює 1 мл 3 рази на тиждень (тобто, за весь тиждень вводиться в сумі 3 мл).

Терапевтичний курс має становити рівно стільки, скільки буде потрібно для повного відновлення стану пацієнта. На це потрібно, як правило, близько 5-6 тижнів, однак, час може різнитися, залежно від того, наскільки обтяжливо захворювання. Якщо симптоми хвороби повертаються, то в цьому випадку може знадобитися повторний терапевтичний курс Румалона. Це проводиться тільки після чітких досліджень та детальної консультації у лікаря. Як правило, повторний курс лікування цим препаратом здійснюється за встановленою раніше схемою.

Почавши терапію Румалоном, слід пам’ятати, що очікувати миттєвого лікувального результату в цьому випадку не варто, оскільки це з багатьох причин неможливо. Тільки після двох, тритижневого періоду хворий почне відчувати, як допомагає препарат – суглоби почнуть поступово краще рухатися, а біль в них значно скоротитися.

Водії та інші працівники, чия діяльність вимагає максимальної швидкості реакцій, під час лікування даним препаратом для поліпшення ОДА повинні проявляти максимальну обережність. Адже ін’єкції можуть викликати побічні реакції з боку центральної нервової системи, як, наприклад, раптове запаморочення. В умовах роботи, коли людина, наприклад, знаходиться за кермом машини, це вкрай небезпечно для його здоров’я та навіть життя.

Ціна Румалону в аптеках

З різних причин вартість препарату Rumalon досить висока, що не дозволяє використовувати цей ефективно-діючий продукт всім хворим з проблемами ОДА. За одну упаковку засобу вам доведеться заплатити досить значну суму грошей, що мало у кого викликає захоплення. Проте, купити Rumalon можна без зусиль практично в будь-якій аптеці або через інтернет.

Перед покупкою препарату або його заміною за допомогою аналога варто прочитати відгуки пацієнтів в інтернеті. Вони мають максимально розгорнуту відповідь на питання, що цікавлять про ефективність засобу. Якщо довіряти цим повідомленням, то можна зробити висновок, що Rumalon – це дуже відмінний засіб для лікування багатьох проблем з ОДА, яке, безумовно, варто своїх грошей.

Аналоги Румалону – як вибрати?

Часом пацієнтам доводиться обходити Румалон стороною та не купувати його, цьому можуть сприяти різні причини – непереносимість головного компонента, висока вартість, відсутність в аптеках та ін. У таких випадках лікарі рекомендують звернути увагу на аналоги засобу, які також володіють активністю проти остеоартрозів, сплондилітів та інших хвороб опорно-рухової системи.

На жаль, інших засобів на основі екстракту хрящів та кісткового мозку молодих телят сьогодні немає, проте, можна звернути увагу на засоби з іншим діючим компонентом (наприклад, корень гарпагофітуму). Вибір того чи іншого засобу залежить, в першу чергу, від ступеня ураження пацієнта хворобою. У процесі підбору препарату зверніть увагу на такі варіанти:

 • Doppelherz-Aktiv-Revmagut (Доппльгерц Актив-Ревмагут);
 • Zinaxin (Зинаксин);
 • Revmaherb (Ревмагерб);
 • Revmafit (Ревмафіт);
 • Revmaphong (Ревмафонг);
 • Phong-thap-thu (Фонг-Тхапа-ТХУ);
 • Revmo (Ревма);
 • Repisan (Репісан);
 • Teraflex (Терафлекс);
 • Travmalec (Травмалек);
 • Adant (Адант);
 • Gialgan (Гіалган);
 • Sinigal (Сінігал);
 • Hialubrix (Гіалубрікс);
 • Artega (Артеджа);
 • Protecon (Протекон);
 • Sanaflex (Санафлекс);
 • Hondroitin (Хондроітин);
 • Artiflex (Артіфлекс);
 • Artron (Артрон);
 • Sustamar (Сустамар);
 • Thranslarna (Трансларна);
 • Flex-a-min (Флекс-а-хв);
 • Hondro-rice (Хондр-ріц).

Увага!

Використання Румалон без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.