Синупрет

Фармакологічна група: Відхаркувальний засоби (препарати), ГРВІ, застуда і грип, Ліки від кашлю

Класифікація: R07AX

Міжнародна назва: Sinupret

Діюча речовина: Екстракти кореня генциани, Квітка первоцвіту з чашечкою, Трави щавлю, Квітка бузини, Трави вербени.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Синупрет (Sinupret) – препарат, що містить комбінацію трав’яних компонентів та призначений насамперед для лікування синуситів. Sinupret був розроблений у 1933 р. Йозефом Поппом з німецького міста Нюрнберга. У 1997 р. медзасіб перереєстровано в ФРН та декількох інших країнах ЄС. У двотисячних став популярний в країнах СНД. Цікавий факт: Sinupret – найбільш продаваємий препарат в Німеччині (в 1998 році його призначали 3,8 млн разів, в 2009 продажі склали 52 млн євро). З розсуду на трав’яну основу Синупрету, в Штатах він йде не як медпрепарат, а як БАД (дієтична добавка).

Інструкція: застосування медикаменту

Дозування крапель Синупрет:

У ситуації, коли лікар не призначив іншу терапевтичну схему, медикамент необхідно застосовувати відповідно до наступного дозування.

Для дітей, віком від 2-х років до 5-ти призначається разова доза 15 крапель, це прирівнюється до 0,9 мілілітра. Загальна добова доза становить 45 крапель, ліки необхідно пити тричі протягом дня, дозою 15 крапель, це прирівнюється 2,7 мілілітра.

Діти від 6-ти до 11-ти років повинні вживати разову дозу – 25 крапель, що прирівнюється  з 1,5 мілілітрів. Загальне дозування на добу – до 75-ти крапель, до того ж приймання реалізується тричі протягом дня, дозуванням 25 крапель та це прирівнюється 4,5 мілілітра.

Старші діти віком від 12-ти років, для дорослих пацієнтів разова доза призначається – до 50-ти крапель, а це прирівнюється  до 3 мілілітрів. Середня добова доза становить до 150-ти крапель, пити медикамент потрібно тричі протягом дня, дозуванням по 45 крапель, а це прирівнюється 9 мілілітрів.

В основному, в дорослому віці можна пити краплі Синупрет в початковому, нерозбавленому вигляді або ж за бажанням прийняття здійснюється з певним обсягом води. Дітям ліки необхідно пити тільки в розведеному вигляді, щоб прибрати гіркуватий присмак, крім того, краплі допустимо додати в несолодкий чай або в компот.

Як правило, тривалість ефективного терапевтичного курсу налічує від одного тижня до чотирнадцяти днів, в тій ситуації, коли  лікар що лікує не призначить іншу терапію.

Приймання таблетки: в тій ситуації, якщо лікар не призначить іншу схему терапії, діткам від дванадцяти років, дорослим людям варто приймати медикамент тричі протягом дня по дві таблетки. Тоді як малюкам, у віці 6 – 11 років, як правило, призначається прийняттям 1-ї таблетки тричі протягом доби.

Медикамент у вигляді таблеток слід ковтати цілими. Медикамент потрібно запивати необхідною кількістю питної води.

Інструкція прийняття сиропу: медикамент необхідно дозувати за допомогою мірного ковпачка згідно з тими дозами, які відзначені в інструкції, відповідно до віку хворого, тричі в день:

  • Дітям, віком від 2-х до 5-ти років лікарі виписують разову дозу 2,1 мілілітра, сумарна денна доза – 6,3 мілілітра, прийом тричі на добу, дозуванням 2,1 мілілітра.
  • Дітям, віком від 6-ти – 11-ти років призначається одноразова доза 3,5 мілілітра. Добова доза – 10,5 мілілітра, тричі на добу до 3,5 мілілітри.
  • Дітям, віком від 12-ти років, а також для дорослих призначається разова доза 7 мілілітра. Денна доза становить 21 мілілітрів: тричі в день до 7 мілілітрів.

Cироп допустимо пити в вихідному нерозбавленому вигляді, крім того з застосуванням малої кількості води (не алкогольні). Перш ніж пити сироп, медикамент обов’язково варто ретельно збовтати. Медикамент допустимо вживати в процесі прийнятті напоїв, їжі або ж в проміжках між їжею. Хворим, які страждають на функціональну диспепсію (іншими словами на чутливий шлунок), лікарі рекомендують вживання ліків виключно після їжі. Малюкам, віком до 6-ти років одноразове дозування препарату необхідно розводити в 1 ст. л. питної води.

Драже: дорослим призначається по два драже, тричі протягом дня, для дітей шкільного віку (від семи років) призначається курс одного драже тричі протягом доби.

В цілому, звичайний ефективний період терапії становить від 7-ми до 14-ти днів.

Для оздоровлення дітей дошкільного віку слід призначати зменшені дозування, як правило, виписується інша лікарська форма – у вигляді сиропу, крапель.

При вагітності, або ж при годуванні грудьми медикамент необхідно використовувати виключно після попереднього лікарського консультування тільки в тій ситуації, коли ефект від використання істотно перевищує допустиму загрозу для малюка/плода. Медикамент заборонено пити малюкам до 2-х років через недостатню кількість досліджень. Для терапії діток до 6-ти років, яким виписані підвищені дозування, медикамент можна використовувати у формі сиропу або крапель.

Синупрет таблетки: для чого?

Основні дієві елементи: по 18 мг трави вербени, по 18 мг сухих квітів бузини, по 18 мг щавлю, по 18 мг сухих квітів первоцвіту разом з чашками, по 6 мг корінця генциани.

Додаткові другорядні компоненти таблетки: кальцію карбонат, діоксид кремнію колоїдний безводний, олія рицинова, віск гліколевий монтановий, декстрин з кукурудзи, крохмаль з картоплі, магнію оксид, лактоза, сироп з глюкози, звичайний желатин, Е100 – еудрагіт, К25 повідон, карбонат натрію безводний, діоксид титану, тальк, сахароза, кислота стеаринова, сорбіт, шелак, чиста питна вода, Е 132 натуральний барвник, Е104 натуральний барвник.

На особливу увагу заслуговує приймання медикаменту хворими з такими розладами: функціональна диспепсія, а також гастрит. Тому медикамент потрібно використовувати в подібній ситуації відразу ж по прийняттю їжі, запиваючи водою.

У медикамент входить лактоза, сорбіт, глюкоза, а також сахароза. А тому людям, у яких є спадкова або індивідуальна нестерпність зазначених вуглеводів, а також недостатність сахарази-ізомальтази, дисфункції здатності виконувати всмоктування глюкози-галактози медикамент не потрібно використовувати. Вказівка для ​​тих, хто має цукровий діабет: в дозування однієї таблетки, що має оболонку, як правило входить 0.01 ХЕ.

Від чого використовувати краплі Синупрет No1

Основні активні речовини: 100 мл флакончик має в собі 29 грамів водно-спиртової настоянки, виробленої з таких цілющих рослинних трав – по 0,6 грн сухої трави вербени, по 0,6 грн сухих суцвіть бузини, по 0,6 грн сухого щавлю, по 0,6 грн суцвіть первоцвіту з чашками, по 0,5 грн корінців генциани.

Додаткові другорядні компоненти: спирт етиловий, міцністю 19%, чиста питна вода.

Краплі містять в собі 19-ти % етанол, тоді як сироп – 8-й %, а тому медикаменти не рекомендовані хворим з алкоголізмом або тим, які вдало завершили курс терапії від алкозалежності.

Крім того під час приймання дозувань, які істотно вище ніж рекомендовані, існує загроза здоров’ю дітей, а також хворих, які страждають на органічні дисфункції головного мозку, епілепсію, а також печінкові хвороби.

В процесі зберігання крапель допустимо поява осаду, або ж помутніння препарату, та все ж дані моменти не впливають на ефективність медикаменту. Перш ніж здійснювати прийняття  ліків їх рекомендовано ретельно збовтати.

Використання Синупрету при аденоїдах може бути дуже дієвим, коли медикамент застосовується комплексно – спільно з іншими лікарськими засобами.

В основному призначають при аденоїдах у формі крапель або сиропу. Медикамент має імуностимулюючу активність, протинабряковий, протизапальний ефекти. Знижує в’язкість виділяючого секрету, таким чином покращує його виведення. Допомагає відновити вентиляційну функцію навколоносових пазух.

Cироп Синупрет No 1, 100 мілілітрів

Основні активні речовини: у флакончику об’ємом 100 мл є по 10 грамів водно-спиртової настоянки, виробленої з цілющих трав – по 0,207 грам сухої трави вербени, 0,207 грамів сухих квітів бузини, по 0,207 грамів сухого щавлю, 0,207 грамів суцвіть первоцвіту з чашками, 0,07 грамів корінців генциани.

Допоміжні речовини: 8% -й спирт етиловий, мальта (рідка форма), ароматизатор вишневий, чиста питна вода.

Оскільки сироп містить 8-ми % етанол, дану форму медикаменту не рекомендовано використовувати тим людям, які борються з алкоголізмом, або ж тим пацієнтам, хто вдало пройшов курс лікування від алкозалежності. Крім того в разі прийому дозувань, які перевищують рекомендовані, існує загроза для стану дітей, а також людям, хто має органічні дисфункції головного мозку, епілептичні захворювання, печінкові хвороби.

На особливу увагу заслуговує використання медикаменту хворими з функціональною диспепсією, гастритом.

Рекомендовано вживати медикамент після прийому їжі.

Синупрет у формі сиропу не рекомендовано вживати без попередньої лікарської консультації хворими, які мають нестерпність деяких цукрів, тому що медикамент має у складі мальту в рідкому вигляді.

Інформація для людей, що хворіють на діабет: 7 мілілітрів медикаменту має 5,5 грамів мальтита в рідкому вигляді, а це відповідає порядку 0,35 ХЕ. Дану інформацію варто брати до уваги, якщо існує потреба в жорсткому дотриманні дієтичної програми при цукровому діабеті різного ступеня тяжкості.

Драже Синупрет N50

Основні активні речовини наявні в одному драже: до 18 міліграмів сухого порошку вербени, до 18 міліграмів порошку суцвіть бузини чорної, до 18 мг порошку шавлії, до 18 міліграмів порошку сухих квітів первоцвіту, а також до 6-ти мг порошку корінця генциани.

Додаткові другорядні компоненти: кальцію карбонат, натрію карбонат безводний, діоксид титану, сахароза, тальк, стеаринова кислота, шелак, сорбіт, чиста питна вода, К25 повідон, крохмаль з картоплі, гліколевий монтановий віск, декстрин, крохмаль з маїсу, оксид магнію в легкій формі, моногідрат лактози, сироп з глюкози, натуральний желатин, Е 100 еудрагіт, колоїдний безводний діоксид кремнію, рицинова олія, лак зелений Е 132, а також Е104.

Опис медикаменту: двоопуклі капсули, що мають круглу форму, повністю покриті капсулою зеленого кольору.

Використання медикаменту у формі драже не здатне проявляти вплив на можливі реалізації ймовірно загрозливих різновидів діяльності, які вимагають більш високого рівня темпу психомоторних проявів, зосередження уваги (включаючи управління що працюють апаратами, механізмами, керуванням автотранспортом).

Особливі відомості для тих, хто страждає на цукровий діабет: кількість легко засвоюваних вуглеводів, які є в 1 драже прирівнюється близько 0,01 «хлібних одиниць».

Ціна Синупрету: скільки коштує?

Медикамент у вигляді таблеток можна придбати в будь-якій аптеці. За краплі Синупрет доведеться віддати від 130 грн. За медикамент у формі сиропу доведеться заплатити приблизно 120 грн за флакон. Драже на території України допустимо придбати за ціною від 150 грн за упаковку. Ціна Синупрету може відрізнятися в різних аптечних пунктах.


Увага!

Використання Синупрет без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.