Спеман та Спеман форте

Фармакологічна група: Препарати (засіб) для потенції, Чоловіче здоров'я

Класифікація: G04BX

Міжнародна назва: Speman

Діюча речовина: Лептаденія сітчаста

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Препарати Спеман та Спеман форте, які ні в якому разі не потрібно ототожнювати, являють собою класичний приклад натуральних рослинних лікарських засобів для чоловічого здоров’я. Діапазон їх цілющих властивостей досить широкий, як і спектр показань для застосування. Ці урологічні препарати, благотворно діють на передміхурову залозу та насінники (тестикули) з метою переведення їх до нормального функціонального стану. Виробляє Спеман та Спеман форте індійська фармакологічна компанія Гімалая Драг Компані, що спеціалізується на лікарських засобах на основі Аювердичних компонентів.

Інструкція до Спеману та Спеману форте

Загальна характеристика. Натуральні лікарські засоби з трав для чоловічого здоров’я. Форма випуску – таблетки. Для ринку СНД, як правило, це таблетки однорідної структури без зовнішнього покриття, зовні чітко нагадують сушений трав’яний збір. Для внутрішнього індійського ринку та для деяких інших країн форма лікарського засобу відрізняється спеціальним покриттям, яке дозволяє повністю нівелювати смакові особливості препарату.

Склад Спеману. Це класичний приклад Аювердичного набору – трави індійського субконтиненту. Діючі речовини являють собою комбінацію порошків зозулинцю чоловічого, гігрофіли вухастої (синонім астерканти довголистої), дикого салату (латук), доліхосу пекучого, золотої мозаїки, екстрактів (вичавок) аргіреї гіллястої , якірців сланких, сітчастої лападенії, пармелії перлинової .

Зверніть увагу, що в складі Спеману, на відміну від Спеман форте немає зміїної раувольфії.

Детальніше про основні компоненти в складі:

 • Orchis mascula (зозулинець) – багаторічна бульбова рослина. Всі цілющі властивості саме в коренях та бульбах. Стимулятор потенції, каталізатор активного обміну речовин.
 • Asteracantha longifolia (гігрофіла вухата) – водна рослина, що відрізняється тонізуючими властивостями. Відзначається афродізіатичним ефектом.
 • Lactuca scariola (латук скаріоло) – дворічна рослина діуретичної спрямованої дії (використовується отримана з молочного стеблового соку смола).
 • Mucuna pruriens (мукуна пекуча) – зернобобова культура, відома, в т.ч. і як стізолобіум пекучий. Зрілі насіння мають великий запас амінокислоти L-ДОФА та трохи серотоніну. Знижує холестеринові накопичення та виводить зайвий цукр.
 • Suvarnavang (суварнаванг / золота мозаїка) – натуральний супертонік. Один з компонентів безпосередньо впливає на процес спермогенезу.
 • Argyreia speciosa (аргірея спесіоза) – рослина, ліана. Вважається в народі афродизіаком вже багато століть.
 • Tribulus terrestris (якірці наземні або сланкі) – трав’яниста рослина, що стимулює вироблення тестостерону та зниження вмісту цукру в людській крові.

Окремо відзначимо дію Rauvólfia serpentína, який міститься у версії «форте» препарату Спеман. На перший погляд, контроверсійне рішення фармакологів. Ця рослина має заспокійливу дію. Вона виступає інгібіторами процесів збудження, в той же час не перешкоджаючи їм.

Позитивна дія ліків забезпечується не конкретним компонентом, а саме їх комбінацією.

Показання для застосування. Будь-які пігулкі, в тому числі і ці, не варто вживати, орієнтуючись лише на власні відчуття. Не забувайте, що лікування – прерогатива лікаря.

Призначають вживання Спеману в разі діагностування доброякісних відхилень в роботі передміхурової залози, а саме гіперплазії. Якщо виражатися за допомогою медичної термінології, гіперплазія – це зростання зайвих тканинних структур та цитоплазматичних ультраструктур в слідстві як амітотичного (трансверзальне поділення навпіл прокаріотів клітин), так і мітотичного (розвиток багатоклітинних еукаріотів внаслідок збільшення популяцій клітин тканин) поділу.

Олігоспермія – також одна з причин для того, щоб звернути увагу на Спеман. Вона характеризується зниженим рівнем еякуляту. У таких випадках спермограмма відмічається недостатніми показникоми кількості сперматозоїдів. На ділі виявляється як безпліддя, проблеми з ерекцією, статева дисфункція.

Гайд по застосуванню – коли та як пити. Спосіб застосування залежить від конкретного розладу та від того, який саме препарат вам прописаний.

Якщо мова йде про гіперплазію, то дозування повинно бути більш щадним, а саме по 2 таблетки 2-3 рази на добу. Надалі дозування зменшується вдвічі – 1 таблетка 2-3 рази.

У разі олігоспермії прийом Спеману повинен бути більш інтенсивним та тривалим – 2 таблетки 3 рази на добу від 4х місяців до півроку.

Препарат варто рясно запивати водою.

Спеман форте подібний по процесу споживання, але має деякі нюанси. Його необхідно приймати по 1-2 таблетки (залежно від ваги) 3 рази в день на строк до 1 місяця.

Протипоказання та побічні ефекти. До складу Спеману входить широке коло різних трав, а значить, є ризик індивідуальної непереносимості якогось з компонентів. Проте, що якийсь із компонентів Аювердичного препарату є гострим алергеном, не повідомляється, але виключення з правил все ж бувають.

Не намагайтеся досягти швидкого ефекту великими дозами ліків. Це може мати негативні наслідки. Намагайтеся уникати передозування Спеману більш ніж у два рази від середньостатистичної норми.

Якщо протягом курсу лікування не спостерігається позитивна динаміка, то від прийому Спеману варто відмовитися, повідомивши про це лікуючого лікаря.

Спеман та Спеман форте не призначається дітям. Самостійний прийом ліків дітьми протипоказаний.

Чи впливають Спеман та Спеман форте на реакцію та можливість управління транспортом? Про негативний вплив на реакцію та швидкість мислення не повідомляється.

Алкоголь та Speman не варто поєднувати. Якщо ви не погірішете стан здоров’я, то цілком можете нівелювати позитивний ефект від цілющих властивостей ліків.

Чим Speman відрізняється від Спеман Форте

Зверніть увагу, що приставка «Форте» ( «Forte») не показник підвищенної ефективності або особливих пріорітетів. Speman та Speman forte – два різних препарати, схожих за складом та дією, але відповідають за різні напрямки чоловічого здоров’я.

Для того, щоб не вносити хвилювання в ряди пацієнтів, індійський виробник для внутрішнього ринку Азії назвав препарат Конфід (Confido). А ось на просторах СНД, наприклад, в Києві, ви, швидше за все, знайдете саме Спеман форте. Хоча в інтернеті купити Спеман форте можна і у вигляді Конфід – часто на форумах зустрічаються пропозиції про покупку з рук оригінальних індійських препаратів. Врахуйте, що такі покупки ви робите на свій страх та ризик. Надійніше робити це в аптеках та інтернет-аптеках.

Ключова відмінність Спеману від Спеман форте – наявність в останньому інгредієнта Rauvólfia serpentína.

Головне призначення Спеману форте – збільшення тривалості статевого акту, запобігання самовільної еякуляції та нічних полюцій, зміцнення сили ерекції. Таким чином, цей препарат має певну профілактичну спрямованість.

У Спеману форте відзначається сильний психотерапевтичний ефект, а саме додаток впевненості чоловіків в своїх силах. Але це лише наслідок сприятливої дії ліків на статеву функцію чоловіки.

Також, згідно фото в інтернеті, зовнішній вигляд цих медикаментів різний. Звичайний Speman – це рожеві пігулки з сіруватими або коричневоватими “нутрощами” (якщо розламати), а Forte – сірі.

Спеман та Спеман форте: ціна препаратів

Ціни на Спеман та Спеман форте не сильно відрізняються. Останній не більше ніж на 10% дорожче свого побратима. Щодо інших препаратів для потенції, то він має досить доступну ціну. Але, якщо врахувати тривалість застосування та особливість дії, то курс лікування не такий вже і дешевий, хоча це дуже відносна категорія.

Де можна купити Спеман?

В аптеках, в тому числі в мережі інтернет, купити добавку не складе труднощів. Застерігаємо від покупки у сумнівних джерел. Щоб замовити автентичний продукт, користуйтеся сервісом порівняння цін, пошуку надійних постачальників та наявності Спеману в аптеках вашого міста, наприклад, Києва.

Аналоги (замінники) Спеману

Абсолютних аналогів цих таблеток знайти складно. Схожі за фармакологічною дією лікарські препарати не мають того набору рослинних компонентів. Тим більше, не варто самостійно шукати заміну, якщо лікар прописав саме цю добавку.

Якщо перед вами стоїть вибір, то серед аналогів можна назвати Аденопросін (Adenoprosin), Амажестін (Ama-Gestin), Апіпрост (Apiprost), Афлазін (Aflasin).

Препарат та Аюрведа

Вважається, що Спеман діє на основі в т.ч. аюрведичних принципів. Як відомо, Аюрведа (Ayurveda) складається з восьми відгалужень:

 • Кая Чікітса (Kaya Chikitsa): Загальна медицина.
 • Бала Чікіца (Bala Chikitsa): Акушерство, Гінекологія та Педіатрія.
 • Граха Чікітса (Graha Chikitsa): Психіатрія.
 • Шалак тантра (Shalakya Tantra): ЛОР та Офтальмологія.
 • Шаля Тантра (Shalya Tantra): Хірургія.
 • агада Тантра / Виша Чікітса (Agada Tantra / Visha Chikitsa): Токсикологія.
 • Хара / Расаяна Тантра (Jara / Rasayana Tantra): Геріатрія.
 • Ваджікарана (Vajikarana): Репродуктивні науки.

Добавки відносяться перш за все до останнього відгалуження – Ваджікаране.


Увага!

Використання Спеман та Спеман форте без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.