Тіотриазолін

Фармакологічна група: Препарати для печінки

Класифікація: A05BA

Міжнародна назва: Thiotriasoline

Діюча речовина: Морфоліній-метил-тріазоліл-тіоацетат

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Людина живе та радіє життю, але приходить момент, коли доводиться замислюватися про своє здоров’я. Найчастіше подібний момент настає в похилому віці. Особливо актуальне це питання, якщо людина зловживала чим-небудь протягом усього свого безтурботного життя. Це стосується: алкоголю, наркотичних засобів, зловживання тютюновими виробами.

За все доводиться розплачуватися рано чи пізно – це доведений на багаторічній практиці факт.

У таких випадках доводиться шукати лікарські препарати, які в найкоротші терміни здатні привести людський організм в нормальний стан. На ринку продажу та перепродажу лікарських препаратів таких засобів сила-силенна. Головне в даному випадку не зробити фатальної помилки та не займатися самолікуванням, а звернутися, перш ніж купувати лікарський засіб, за консультацією до вашого лікаря. Адже у кожній проблемі, пов’язаної з погіршенням здоров’я людського організму, є свої персональні особливості. І вирішувати їх необхідно на прикладі конкретно кожного випадку, а робити узагальнення в цілому.

Інструкція по застосуванню препарату Тіотриазолін

При деяких ускладненнях, фахівці прописують таблетки, краплі або уколи Тіотриазоліну.

Показання до застосування засобів міститься в інструкції та мають наступні показання:

 • цироз печінки;
 • хронічний вірусний гепатит;
 • жирова дистрофія печінки;
 • гепатит алкогольний в мінімальній активності;
 • токсичне або вірусне ураження печінки.

Таблетки можна використовувати тільки всередину. Пройти необхідно місячний курс по 1 – 2 таблетки на добу, залежить від призначення лікаря. Уколи Тіотриазоліну виробляються внутрішньовенно або внутрішньом’язово. Дозування визначається лікуючим фахівцем та залежить від ступеня ураження хворого організму. Курси лікування в середньому складають близько 60 днів. Очні краплі Тіотриазоліну закапуються в кон’юнктивальний мішок. Дорослій людині по 2 – 4 краплі на день. Дітям – залежно від хвороби ліки прописуються тільки практикуючим педіатром. Терміни прийому препарату також встановлює лікуючий лікар.

До незначних побічних ефектів можна віднести:

 • загальну, незначну слабкість;
 • невелике запаморочення;
 • сухість в роті;
 • незначну нудоту;
 • поколювання в місці введення;
 • невелика задишка.

Зберігати лікарський засіб (незалежно від форми та змісту) необхідно якомога далі від сонячного світла та в недоступному для дитячої уваги місці. Здійснювати цей захід необхідно при температурному режимі, який буде складати 14 – 26 градусів. Терміни, протягом яких препарат застосовується, становить 3 роки.

Реальна ціна на Тіотриазолін

Ціновий аспект при придбанні даного лікарського препарату варіюється від місця регіонального розташування, де ви збираєтеся його купити. Але різниця в матеріальному еквіваленті незначна для простого обивателя та по його кишені сильно не вдарить. Існує кілька простих способів, як придбати даний лікарський засіб та не витратити зайвих грошей.

Ось кілька з них:

 1. Звичайна аптека. Знайти надійну аптеку з гідною репутацією та придбати засіб не складе особливих труднощів. Головне не купувати подобний продукт «з рук». Дана дія може негативно позначитися на вашому майбутньому лікуванні.
 2. Онлайн аптеки. Кожна людина в нашому мінливому світі, має уявлення про онлайн – простір. Багато (особливо це стосується більш молодого покоління) мають уявлення про замовлення в мережі. Зараз – це доступний функціонал для будь-якої людини та не віднімає величезну кількість вашого дорогоцінного часу. Зробіть пару кліків, забронюйте препарат та уточніть час передбачуваної доставки. Ось й всі ваші дії. Якщо ви вибрали надійного онлайн – постачальника, то лікарський засіб виявиться у ваших руках вже через кілька днів. Ще одним з важливих чинників прискорення доставки вашого замовлення, є правильний підбір кур’єрської служби. На ринку подібних послуг рясніє різноманітність та слід з особливою увагою підійти до цього важливого питання. Почитайте відгуки щодо підбору надійної кур’єрської служби.

Порівняльний аналіз препарату та його аналогів

Для лікування захворювання вашої печінки можливі варіанти з використанням різнопланових препаратів. Найчастіше, якщо пацієнт скаржиться на проблеми саме з цим органом, лікарі виписують засіб Тіотриазолін. Це досить ефективні ліки, зарекомендували себе з найкращого боку у всіх сенсах подібного вираження. Але виникають непередбачені ситуації, коли препарат з яких-небудь причин не підходить пацієнту. У таких випадках в аптеках можна придбати аналог цього лікарського засобу. Здійснити подібну маніпуляцію не складе особливих труднощів в будь-якому аптечному пункті країни. Проблем не виникне – перевірено. Засіб Тіотриазолін – відноситься до групи лікарських препаратів з антиоксидантною складовою. Підноситься споживачеві у вигляді таблеток з фаскою білого кольору. Основоположним інгредієнтом можна вважати Тіотриазолін.

Крім таблеток, в аптеках можна придбати препарат у вигляді:

 • очних крапель;
 • ампул для ін’єкцій;
 • ректальних та інтравагінальних свічок.

Численний потік відвідувачів аптек задаються актуальним питанням: «Які аналоги препарату Тіотриазолін існують та є у вільному продажу на ринку даної тематики?». Відповідь неоднозначна, але є. За своєю структурною складовою, замінників препарату не існує. Однак при крайній потребі пацієнти завжди можуть використовувати засоби, з приблизно такими ж фармакологічними діями. До аналогів можна віднести:

 1. Екстал – 2. Застосовується та прописується лікарями при захворюваннях печінки. Випускається у вигляді сиропу, здатного очистити організм від зайвих токсинів. Цей засіб разюче відрізняється від багатьох подібних до тих, що практично не має у своєму переліку дій, будь – яких протипоказань. Винятками можна назвати алергічні реакції на деякі інгредієнти препарату та реакції у хворих, які страждають недугою під назвою цукровий діабет.
 2. Ідрінол. Реально дієвий аналог вищевказаного препарату.
 3. Гепатомакс форте. Є порівняно недорогим замінником Тіотриазоліну. В аптеках його можна знайти у вигляді капсул. До дієвих речовин даного лікарського засобу можна віднести: екстракт артишоку та куркуми, екстракти розторопші, фосфоліпіди, збагачені екстракти піщаного безсмертника. Є ряд порівняно невеликих протипоказань цього препарату. За відгуками споживачів можна відзначити ряд незаперечних переваг, таких як: невелика кількість побічних ефектів, дешевизна препарату.
 4. Корнерегель. Виготовляється на основі унікальної речовини декспантенола. З крайньою обережністю прописується вагітним жінкам. Протипоказань практично не має. Цей засіб зарекомендував себе з позитивного боку, тому що володіє досить широким спектром дій. Ефективно допомагає та відновлює пошкоджені очі. При закапуванні, неприємних та хворобливих відчуттів не викликає. Присутній ряд істотних недоліків: незначні (в порівнянні з іншими аналогами) терміни зберігання та досить висока ціна на лікарський препарат.

Людина, по – суті своїй не любить лікуватися. Але іноді це доводиться робити. Адже якщо упустити момент початку захворювання, це може привести до досить трагічних та непередбачуваних наслідків. Препарат Тіотриазолін допоможе легко впоратися з деякими хворобами. І головне, приділяйте увагу не самолікуванню, а тому, що прописує вам лікуючий та практикуючий фахівець.


Увага!

Використання Тіотриазолін без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.