Тонзилотрен

Фармакологічна група: Від болю в горлі, ГРВІ, застуда і грип

Класифікація: R02A

Міжнародна назва: Tonsilotren

Діюча речовина: Гомеопатичний склад

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Гомеопатія являє собою псевдонауковий принцип лікування, який говорить «подібне лікується подібним». До такого рішення прийшов лікар-дослідник Християн-Фрідріх Самуель-Ганеман з Німеччини ще в XIX столітті. Незважаючи на те, що з того часу було винайдено безліч препаратів різних категорій, гомеопатія не втрачає своєї актуальності через її переваги. Через індивідуальні особливості вона може не підійти пацієнту для лікування конкретної проблеми, однак, в основному відгуки про гомеопатичні препарати позитивні. Тонзилотрен – це також гомеопатичний препарат, створений на основі цілого комплексу рослинних компонентів. Він добре допомагає при різних формах ангіни, а також при інших хворобах мигдалин. Даний гомеопатичий препарат має деякі протипоказання, про які не потрібно забувати.

Інструкція по застосуванню Тонзилотрену

Опис та склад. Tonsilotren відноситься до комплексних гомеопатичних препаратів (Homeopathic universa pharmacum) – в його складі міститься п’ять активних компонентів. Йдеться про такі складові, як:

  • Atropinum-sulfuricum D5;
  • Hepar sulfuris D3;
  • Kalium bichromicum D4;
  • Silicea D2;
  • Mercurius bijodatus D8.

Виробник цього гомеопатичного препарату – Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ / Deutsche Homoeopathie-Union DHU-Arzneimittel GmbH & KO; Co. KG.

Препарат випускається в єдиній формі – таблетки для розсмоктування в ротовій порожнині, які також мають в своєму складі лактозу, сахарозу та магнію стеарат у вигляді необхідних допоміжних компонентів.

В складі таблеток, які призначені для розсмоктування в роті, міститься п’ять гомеопатичних діючих монокомпонентів, які допомагають організму боротися з місцевими хворобами горла. Справа в тому, що після потрапляння на слизову глотки та в організм в цілому, ці таблетки починають стимулювати захисні функції організму, які він тільки має. В результаті цього вірусні та бакеріальні хвороби глотки проходять набагато швидше й легше, практично незалежно від того, на якій стадії було розпочато лікування Тонзилотреном. Але, як показує широкий досвід, краще, якщо лікування ангіни або іншого захворювання горла буде розпочато якомога раніше, при виявленні перших симптомів.

Від чого призначають? Тонзилотрен, незважаючи на своє гомеопатичне походження, завжди повинен призначатися виключно фахівцем у своїй медичній галузі, оскільки тільки він може поставити діагноз правильно та призначити необхідну дозу таблеток. Препарат має такі показання до застосування:

  • Гостре запалення мигдалин (occurus in acuta inflammat tonsillis);
  • Ангіна у катаральній та лакулярній формі (formam et bacteri lacunar fauciums);
  • Хронічна тонзилітна ангіна (longi-tonsillar angina);
  • Гіперплазія мигдалин, тобто, вони збільшуються в розмірах (Senile tonsillis cum incremeno augentur);
  • Симптоматичне лікування, спрямоване на стабілізацію стану після проведення оперативного видалення мигдалин у дорослих та дітей (Symptomatici curatio intendebant cum stabilientem re publica tenuit tonsillectomy operatus est in adulti et-filii).

Протипоказання. Перед тим, як приймати даний гомеопатичний препарат комплексно, варто уважно прочитати всю його інструкцію із застосування. Один з головних розділів в цьому випадку – це наявність протипоказань. Отже, засіб повністю протипоказаний до застосування, якщо пацієнт страждає від гіперчутливості до компонентів препарату. Якщо у хворого присутнє таке захворювання, як гіпертиреоз (або інші проблеми зі щитовидною залозою) то остаточне рішення про прийом препарату повинен приймати тільки лікар.

Іноді під час лікування (зазвичай спочатку) хворий може помітити у себе симптоми алергії на шкірних покривах – це значить, що у нього проявляються симптоми гіперчутливості до компонентів препарату, про які він раніше не знав. У подібних випадках застосування ліків варто припинити та звернутися після цього до лікаря.

Спосіб застосування та дозування. Гомеопатичний засіб Tonsilotren можна призначати не тільки дорослим пацієнтам, а й дітям, які досягли 2 років. В ході терапії важливо дотримуватися точнго дозування, яке було прописане лікарем, і не перевищувати його.

Дорослим та дітям від 12 років при ангіні, а також інших гострих станах, варто приймати в перші 1-2 дні по 1 таблетці препарату кожну годину. В добу при цьому можна приймати не більше 12 таблеток. Коли настає поліпшення, а також при хронічних хворобах глотки та мигдалин, то пацієнтам даної вікової категорії варто приймати по 1-2 таблетки 3 рази на добу. Такої схеми лікування дотримуються аж до тих пір, поки у хворого не настане повне покращення (зазвичай на це потрібно не більше 7 днів). Якщо трапилося так, що після закінчення лікування та скасування Tonsilotren хворий став помічати, що симптоми хвороби повертаються, то йому варто звернутися до лікаря. Можливо, йому буде призначено протиангінний спрей для зрошення горла або інший засіб.

Дітям 6-12 років в перші пару днів гостро протікаючого захворювання варто приймати по 1 таблетці препарату кожні дві години (на добу 6 таблеток = 6 раз). Коли дитині стає краще, то далі варто переходити на іншу схему лікування – 1 таблетка 3 рази на добу. Після зникнення всіх симптомів хвороби можна скасовувати гомеапатичний препарат.

Дітям 2-6 років призначають по 1 таблетці препарату 3 рази на добу. При цьому не має значення, чи це гострий перебіг хвороби або хронічне загострення. Такої схеми лікування варто дотримуватися до тих пір, поки не настане одужання.

Збільшення піднебінних мигдалин. Пацієнтам дитячого та дорослого віку на добу призначають по 1 таблетці 3 рази. Тривалість лікування при цьому становить не менше 6-8 тижнів.

Якщо хворий страждає від будь-якої хронічної патології в горлі, то йому рекомендується проводити періодичні курси лікування гомеопатичним препаратоим Tonsilotren. Зазвичай в рік потрібно 3-4 курси, кожен з яких становить 6-8 тижнів.

Таблетки варто приймати за півгодини до їди або через півгодини після – як було сказано раніше, їх максимально ретельно варто розсмоктувати в ротовій порожнині до повного розчинення. Дітям молодшого віку можна сказати, що це лікувальна цукерка, якщо маленький пацієнт не захоче їсти таблетку під приводом ліків. Тим більше, що смак у таблеток солодкуватий.

Варто відзначити, що при повній відсутності лікувального ефекту в результаті прийому Tonsilotren необхідно сповістити про це лікаря. Можливо, препарат в такому випадку просто не підходить пацієнту та йому необхідно підібрати інший ефективний засіб для лікування ангіни або іншого захворювання глотки або мигдалин.

Ціна Тонзилотрену в аптеках сьогодні

В Україні гомеопатичний лікувальний Тонзилотрен продається практично в кожному аптечному пункті великих та маленьких міст. Саме з цієї причини купити цей засіб, який, до речі, продається без вимоги рецепта, буде легко та просто. Якщо говорити про вартість препарату, то вона не є захмарно високою – швидше, вона середня. Адже в аптеці можна знайти засоби від ангіни не тільки дешевше, але й дорожче оригіналу.

Якщо ви не знайшли певний засіб ні в одній найближчій аптеці, що швидше виняток з правил або випадковість, то ви завжди можете замовити Тонзилотрен через інтернет. При цьому засіб буде відносно швидко доставлений до Києва або інше місто, куди потрібно.

Заміна Тонзилотрену аналогом

Бувають такі випадки, що Tonsilotren потрібно терміново замінити іншим засобом, попередньо порадившись з лікарем. Потрібно сказати, що ідентичних за складом даного препарату аналогів не знайти, проте, можна звернути увагу на інші препарати від ангіни та інших хвороб горла. При виборі замінника Тонзилотрену варто звернути увагу на такі засоби:

  • Angin-Hel (Ангін-Хель);
  • Orasept (Орасепт);
  • Bioparox (Біопарокс);
  • Strepsils (Стрепсілс);
  • Happylor (Хеппілор);
  • Thrahisan (Трахісан);
  • Isla-Moos (Ісла-Моос);
  • Efisol (Ефізол);
  • Decatilen (Декатилен);
  • Isla-Mint (Ісла-Мінт);
  • Dekvadol (Деквадол);
  • Ingalipt (Інгаліпт);
  • Givalex (Гівалекс);
  • Grammidin (Граммидин);
  • Lugs (Люгс).

Крім препаратів від хвороб горла, для лікування різних форм ангіни можуть призначатися й препарати для підняття загального місцевого імунітету, а саме:

  • Cicloferon (Циклоферон);
  • Ergoferon (Ергоферон);
  • Citrolux (Цитролюкс);
  • Immupreth (Іммупрет);
  • Laennec (Лаеннек);
  • Erbisol (Ербісол);
  • Bimmunal (Біммунал);
  • Esberitox (Есберітокс).

Увага!

Використання Тонзилотрен без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.