Умкалор

Фармакологічна група: ГРВІ, застуда і грип, Протизастудні препарати (засоби)

Класифікація: R05Х01

Міжнародна назва: Umckalor

Діюча речовина: Екстракт з коріння пеларгонії очиткової

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Як при гострих, так й при хронічних інфекціях дихальних шляхів має призначатися адекватне лікування. Правильно поставлений діагноз та відповідні засоби особливо важливі в лікуванні маленьких пацієнтів. Умкалор це воїстину унікальний препарат, який застосовується при вищезазначених та інших інфекціях дихальної системи, а також ЛОР-органів, відрізняється неперевершеною комплексною дією. Про властивості, можливості та особливості Умкалору ви дізнаєтеся далі.

Інструкція по застосуванню Умкалору

Опис та склад препарату. Умкалор (Umkalor) – це комплексно-діючий лікувальний препарат. Він складається з цілющої суміші багатьох компонентів, які виступають як єдина речовина. Головним компонентом у складі Umkalor є оригінальний екстракт пеларгонієвих коренів (Pelargonium radyx arida). У складі даного препарату він присутній у вигляді стандартизованого фітоекстракту.

Фіто екстракт коренів пеларгонії – це унікальний за своїм складом та можливостями речовина, що володіє високорівневим противірусним, мало-зрівняльним протизапальним та найвищим імуно-стимулятивним ефектом. Ви знали, що Умкалор – беззаперечний рослинний антибіотик? Справа у тому, що діюча речовина, яка має препарат, володіє високим процентним вмістом антибактеріального ефекту. Він особливо важливий при лікуванні інфекційних захворювань органів дихання.

Пеларгонієвий антиінфекційних Umkalor ефективний не тільки під час лікування пацієнта, а й непогано показує себе, якщо його використовувати для профілактики. Потрібно сказати, що ліки не малоефективні на всіх стадіях етіопатогенезу ГРВІ, а також стопорить ускладнення при їх свідомо високих ризиках.

Відносно Умкалору були проведені різномасштабні спец-дослідження in vitro, у зв’язку з якими з’ясувалися такі абсолютні ефекти препарату:

1. Стимулятивні дії, що зачіпають неспецифічні захисні механізми організму:

  • миготливий епітелій (splenic ciliatis) починає мерехтіти з більшою частотою;
  • інтерферон синтезується з певною модуляцією (crebritate modulorum suaviorem interferon), що можна сказати й про цитокіни антизапального характеру;
  • природні клітини-кілери починають проявляти активність в результаті стимуляції (actioc interfectores);
  • відбувається адгезійна експресія молекул та хемотаксис, в рази стимулюється фагоцитарний рух (motures activation phagocytic).

2. Ефект протимікробного характеру:

  • пеларгонія володіє найбільш прямими противірусними та протибактеріальними діями;
  • відбувається адгезійне інгібування А-стрептококів (inhibenda Neisserya) по відношенню до десквативних клітин епітелію;
  • починається процес інгібування бета-лактамази (Plasmodium falciparum beta-lactamase).

3. Властивості цитопротекторного походження:

  • пеларгонієвий препарат пригнічує людську лейкоцитарну еластазу (ingibitionis leukocyte elastase);
  • володіє високорівневими властивосями антиоксиданту (antioxidanter possessiones).

Від чого призначають? Застосовується для терапії як гострих, так й хронічних інфекційних захворювань дихальних шляхів, а також органів ЛОР-системи. Мова йде про наступні недугах:

  • Бронхіт;
  • Синусит;
  • Ринофарингіт;
  • Ангіна тонзилярного типу (tonsilliar anginua).

Крім того, у складі комплексної терапії Umkalor застосовується й при аденоїдах (adenoidium), але тільки за призначенням совісного лікаря.

Інструкція. Перед тим, як приймати Умкалор, варто з максимальною уважністю прочитати інструкцію – різні лікарські форми препарату приймаються в різний спосіб. Відповідно, дозування в цих випадках також буде різнитися.

Рослина з якої роблять розчин приймається разом з невеликою кількістю чаю, води, компоту, морсу або іншої рідини за півгодини до прийому їжі. При цьому засіб приймається вранці, по-середині дня та ввечері. Коли захворювання знаходиться в гострій стадії, то препарат приймається в такій дозі:

  • Дорослим пацієнтам та дітям, яким понад 12 років, призначають по 30 крапель Умкалору 3 рази на добу;
  • Малюкам 6-12 років – по 20 крапель 3 рази на добу;
  • Діткам від року до шести – по 10 крапель 3 рази на добу.

Як профілактичний засіб проти рецидивів хвороби Умкалор призначається тільки дорослим та пацієнтам від 12 років по 10-20 крапель 3 рази на добу. Під час накапування розчину в рідину варто тримати флакон вертикально та стукати пальчиками по дну.

Як застосовувати дітям цей розчин? Оскільки він містить спирт, даний розчин варто накапувати у велику кількість води, але те, що дитина в силах випити за раз. Це може бути не ложка, але півсклянки, півбаночки або півчашки.

Розчином при лікуванні гострих станів та профілактиці рецидивів можна користуватися по 7-10 днів. В сумі тривалість застосування даної форми засобу не повинна перевищувати 3 тижні.

Сироповий засіб застосовується всередину 3 рази на добу в дозі:

  • Дітям від 12 років та дорослим – по 7,5 мл сиропу 3 рази на добу;
  • Дітям 6-12 років – по 5 мл 3 рази на добу;
  • Хлопцям 1-5 років – по 2,5 мл 3 рази на добу.

Після того як всі симптоми хвороби зникли, варто приймати препарат у вигляді сиропу ще кілька днів – це допоможе уникнути рецидивів. Але тривалість лікування в сумі не можна застосовувати більше 3 тижнів. Сироп Умкалор не призначений для дітей, вік яких становить менше одного року. Досліджень, які говорили б про повну ефективності та безпеку препарату у даній віковій групі пацієнтів, проведено надто мало для визначення точної відповіді на це питання.

Іноді сироп використовують для інгаляцій у дітей та дорослих, проте, це питання вимагає чіткого контролю досвідченого лікаря.

Пеларгонієві таблетки використовують тільки після 6 років – тоді дитина здатна нормально проковтнути ліки та не вдавиться. Дітям від 12 років та дорослим пацієнтам призначають по 1 таблетці препарату 3 рази на добу, а дітлахам від 6 до 12 років – по 1 таблетці 2 рази на добу.

Застосування Умкалору на основі корінця багато-властивої пеларгонії не рекомендується при вагітності. Справа у тому, що з цього приводу є дуже мало інформативних даних.

Опис Умкалору в краплях та таблетках

Найпопулярніші форми випуску даного протиінфекційного препарату – це таблетки та розчин який дозується краплями. Є також сироп, але його застосовують в основному для лікування пацієнтів дитячого віку.

Таблетки. У складі кожної таблетки міститься 20 мг рідкого екстракту з коренів пеларгонії очиткової, яка попередньо проходить необхідну сушку. Ще у складі препарату присутні допоміжні компоненти – мальтодекстрин, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, симетикон, кислота сорбінова та ін.

Розчин. В одному грамі розчину є 800 мг екстракту коренів пеларгонії очиткової. З допоміжних компонентів тут присутній лише гліцерин та 11% етанолу.

Ціна Умкалору в аптеках сьогодні

Пеларгонієвий препарат, який випускається в декількох лікарських формах, можна купити в Україні в будь-якій аптеці без надання рецепту. Але пацієнтів цікавить питання – яка ціна цього надефективного препарату?

Вартість Умкалору трохи відрізняється між собою, якщо говорити про різницю в лік-формі. Але в цілому вона є середньою та прийнятною для безлічі пацієнтів. Інша ж частина людей вважає його дорогим. При неможливості придбати засіб в рідному місті можна замовити його з інтернет аптеки міста Харків, Київ та ін. А вам його доставлять найближчим часом.

Чи є у Умкалору аналоги?

Варто сказати, що у даного засобу аналогів абсолютно не має, за своїм складом діючої речовини. Але його можна запросто замінити препаратами близькими по діям, наприклад:

  • Defly (Дефла);
  • Gripfitol (Гріпфітол);
  • Angillеx (Англілекс);
  • Anginovаg (Ангіоваг);
  • Anzibel (Анзібел);
  • Antikataral (Антікатaрал);
  • Acic (Ацик);
  • Bioaron (Біoарон);
  • Aciclostad (Ациклостад);
  • Valavir (Валавір);
  • Valtrex (Валтрекс);
  • Valtovir (Вальтовір);
  • Vocara (Вокара);
  • Vratizoline (Вратизолін).

Увага!

Використання Умкалор без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.